کارگاه آموزشی خصوصی همسفران..
سه شنبه 23 مهر 1398 ساعت 09:45 ق.ظ | نوشته شده به دست ملیحه همسفر حسین | ( نظرات )
دهمین جلسه از دور سیزدهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه همسفران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی راهنمای محترم خانم ملیحه و نگهبانی همسفر خانم لیلا و دبیری همسفر خانم روزیتا با دستور جلسه "سیستم ایکس" در تاریخ  22/ 7 /98 رأس ساعت 15:00 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد؛
سلام دوستان ملیحه هستم یک همسفر
ممنون از نگهبان جلسه خانم لیلای عزیز و دبیر محترم خانم روزیتای عزیز که اجازه خدمت به من دادند که در این جایگاه باشم که هم خدمت کنم و از خدمت خودم آموزش بگیرم همچنین امروز لژیون خدمتگذار، لژیون سردار هست،به بچه ها خدا قوت میگویم و ازآنها بابت این جایگاه تشکر میکنم.
دستور جلسه امروز در مورد سیستم ایکس است.همه ما با کلمه ایکس تقریبا آشنا هستیم در ریاضی شنیدیم و دیدیم که ایکس یعنی ناشناخته و سیستم ایکس هم یکی از مسائل خیلی مهمی هست که در کنگره دارند رویش کار میشود.خیلی از افراد وارد کنگره شدند با خیلی از بیماریها حالا یکی از این بیماریها که اعتیاد بود،در کنار اعتیاد خیلی از بیماریهای دیگرهم داشتند، وقتی در طول این مسیر قرار گرفتند و سفر خودشان را شروع کردند سیستم ایکس شان درمان ش،د به وسیله روش دی اس تی و داروی اوتی.با آموزشهایی که در کنگره وجود دارد سیستم ایکس شخص درمان شد.


سیستم ایکس از دو طریق دچار مشکل میشود، یکی با سیم یکی بی سیم، که  باسیم میشود  مواد مخدر و مشروبات الکلی ،و بی سیم هم بیشتر متعلق به همسفرهاست،در واقع افکار منفی،اندیشه نادرست و نگرانی ها،همه اینها باعث میشود سیستم ایکس ما از حالت طبیعی خودش خارج بشود.
مسافرهای ما با استفاده از موادی که در طول این مدت استفاده کردند، در طول این سالها سیستم ایکس شان را دچار تخریب کردند و ما همسفرها با افکار منفی و نادرست و دل نگرانیها سیستم ایکس خودمان را دچار مشکل کردیم.
در کنگره شاهد این هستم که آقای مهندس به وسیله روش دی اس تی و آموزشهای جهانبینی تمام توانش راکرد و هنوز هم که هنوزه این تلاشها و آموزشها ادامه دارد و به ما یاد میدهد که یک شخص برای احیا و اصلاح خودش به چه چیزهایی نیاز دارد.ما شاهد هستیم که با روش دی اس تی و آموزشها شخص دارد درمان میشود  و سیستم ایکس درست میشود .سیستم ایکس افراد اگر سالم نباشد میدانیم که باعث خیلی از بیماریها میشود.
من یک جایی خوانده بودم اگر سیستم ایکس خوب کار نکند، باعث چاقی افراد میشود و این معضلی شد که آقای مهندس خیلی روی این قضیه چاقی دارد کار میکند.اگر سیستم ایکس خوب کار نکند شخص حتی خواب آرامی هم ندارد، شبها آرامش ندارد ،ذهنش که خیلی مشغول بشود آن  آرامی که باید موقع خواب داشته باشد و به موقع بخوابد را از دست میدهد.
آقای مهندس برای ما همسفرها یک سری اموزشها گذاشتند و در کنار همه این آموزشها گفتند که ورزش و تغذیه خیلی برای همسفرها خوب است  که باید حتما در کنار ورزش این دو پارامتر را خیلی رویش کار کنیم که این قضیه باعث میشود، سیستم ایکس ما درمان بشود.به نظر من اگر به این قضیه خوب نگاه کنیم و توجه کنیم ما همسفرها ،  این بهترین هدیه ای است ،که خداوند و لطف آقای مهندس بود که شامل حال ما شد که به صورت رایگان داریم سیستم ایکس خودمان را درمان می کنیم .شاید خیلی از ما  فقط اسم سیستم ایکس را شنیده باشیم ،  هنوز آشنایی نداریم ولی در این مسیر که قرار گرفتیم آموزشها را که میگیریم به مرور زمان سیستم ایکس درمان میشود .
خیلی از همسفرها میگویند  که مسافرهای ما مصرف کننده هستند و این قضیه به ما هیچ ارتباطی ندارد،  وقتی اسم سیستم ایکس را میشنوند یا اسم آموزش گرفتن رو میشنوند.ما این را یاد گرفتیم و مطمئن هستیم که ما همسفرها سیستم ایکس مان  بیشتر دچار تخریب شده ما حالمان خرابتر است ، جهان بینی ما خیلی در مقابل مسافرهایمان  ضعیفتر است ، و نیاز داریم که آموزش بگیریم و در طول این مسیر باید در کنگره حضور داشته باشیم و اگر این آموزشها را کاربردی نکنیم هیچ وقت سیستم ایکس ما درست نمیشود و روز به روز حال ما خرابتر میشود.من خودم به شخصه دیدم، اینکه مسافرهای ما وقتی در طول مسیر قرار گرفتند و سفرشان را شروع کردن یا وسطهای سفرشان  بودند  یا آخرش یا به پایان رساندند  واقعا خیلی حالشان  خوب میشود،خیلی به آرامش میرسند  واقعا داناتر میشوند ، تواناتر میشنوند ، ولی ما همسفرها به خاطر اینکه در  کنگره حضور نداریم یا اگر حضور داریم به چیزهایی که آقای مهندس گفتند مثل ورزش ، تفریح ،تغذیه یا گرفتن آموزشها هست عمل نکنیم هیچ وقت حالمان  خوب نمیشود و همیشه درگیر افکار منفی و غم و ناراحتی هستیم و هیچ وقت نمیتوانیم سیستم ایکس مان  را درمان کنیم .یکی از شاهکارهای کنگره به نظر من این است  که وقتی افراد اومدند درمان شدند و سیستم ایکسشان درست شد هیچکس بیرون کنگره با کسی که وارد کنگره میشود برایش قابل باور نیست که این شخص روزی مصرف کننده بود.
شاید ما که درکنگره حضور داریم این قضیه برای ما طبیعی است ، ولی میدانیم اگر یک تازه وارد بیاید کنگره همیشه برایش جای سوال است،  آیا این عزیزانی که مرزبان هستند ویا راهنما یا در جایگاه خدمتی هستند آیا اینها روزی مصرف کننده بودند.وقتی در طول مسیر و سفر قرار گرفتند و آموزش گرفتند با روش دی اس تی و داروی اوتی سیستم ایکسشان درمان شد.
به امید روزی که قدر آموزشهای کنگره را همه ما بدانیم و کاربردی کنیم .همه آموزشهای کنگره بصورت رایگان در اختیار ما قرارمیگیرد و امیدوارم قدردان تمام آموزشهای کنگره باشیم و آن کنیم که فرمان است.

پیام مرزبان و راهنمای تازه واردین


معرفی راهنمایان محترم جهت پذیرش رهجو


آوای کنگره
مرزبان کشیک


تهیه گزارش؛ همسفر شیوا از لژیون دوم، راهنمای محترم سرکار خانم رقیه
تنظیم گزارش؛ همسفر ملیحه از لژیون پنجم، راهنمای محترم سرکار خانم آزاده
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
سه شنبه 23 مهر 1398 11:45 ب.ظ
جلسه خوب وپرباری بود؛خسته نباشین وخداقوت
همسفر منصوره سه شنبه 23 مهر 1398 10:11 ب.ظ
با سلام.تشکر از استاد جلسه خانم ملیحه عزیز.خداقوت به نگهبان و دبیر جلسه.تشکر از گروه سایت.آرزوی بهترینها برای این عزیزان.
هاجر لژیون چهارم سه شنبه 23 مهر 1398 11:48 ق.ظ
سلام و خداقوت به استاد عزیز بابت جلسه بسیار پربار.خسته نباشیدد به همه.دوستان عزیز
همسفر روزیتا سه شنبه 23 مهر 1398 11:01 ق.ظ
سلام ممنون از خانم شیواو خانم ملیحه
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic