گفتگو با راهنمای محترم سرکار خانم ملیحه عضو لژیون سردار
پنجشنبه 23 آبان 1398 ساعت 11:35 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر حدیقه | ( نظرات )

به نام قدرت مطلق

 بخشیدن و گذشتن باعث بزرگ شدن و قوی شدن می شود.-لطفا خودتان به رسم کنگره معرفی کنید؟

سلام دوستان ملیحه هستم. همسفر مهدی، ما با 10 سال تخریب وارد کنگره شدیم آخرین آنتی ایکس مصرفی تریاک ،روش درمان  DST دارو درمان (اوپیوم) طول درمان ،10 ماه و 15 روز ،راهنمای بزرگوار مسافرم علی آقا راهنمای عزیز و بزرگوار خودم  خانم فاطمه اشکذری،رهایی 7 سال و 9 ماه

_از اینکه درلژیون سردار هستید چه حسی دارید؟

  حس عضویت در لژیون سردار اصلا قابل وصف نیست و نمی توان این حس را بیان کرد به نظر من افراد خودشان باید در این جایگاه قرار بگیرند تا بتوانند این حس را درک کنند و به طور کلی من خودم شخصا حس وحال خیلی خوبی را دارم و همیشه خدا را برای این فرصت بزرگ شاکرم انشالله همه ی عزیزان بتوانند در این جایگاه قرار بگیرند.

_علت حضورشما درلژیون سردار چه بوده است ؟

من در لژیون هم گفتم، بنظر من در کنگره هر جایگاه و مرحله ای که وجود دارد از مراحل درمان است و همه مکمل هم هستند لژیون سردار هم برای من همین است وقتی در لژیون سردار آمدم درس های زیادی گرفتم و باعث حال خوشم شد که اگر من عضو لژیون نمی شدم هیچ وقت آنها را یاد نمی گرفتم و این پله از درمان من اتفاق نمی افتاد. علت حضورم اول از همه بخاطر خودم بود، بخاطر آموزش زیادی که در این بخشش وجود داشت.

-آیاعضوشدن درلژیون سردار درزندگی شما تاثیری داشته است ؟

بله که تاثیر داشته است من برکت لژیون سردار را با تمام وجودم در زندگی ام لمس کردم و با ورود  به لژیون سردار در های بسیار زیادی برایم باز شد.

_آیا برای عضوشدن درلژیون سردار باید توان مالی بالایی داشت ؟

توانایی مالی یک بخش آن است ،که بسیار حائز اهمیت است ،ولی به اعتقاد من خواست هم خیلی مهم است چون خیلی از افراد توانایی مالی خوبی دارند ولی قدرت بخشیدن ندارند در واقع گذشتن از پول خیلی سخت است ،ولی زمانی که گذشتی ،حالی خوشی دارد و اصلا نگران نیستی که پولی از دست دادی بلکه با این کار ایمانت روز به روز بیشتر می شود که کارت درست بود حتی اگر چیزی از دست دادم از ٱن بگذرم و عبور کنم و رهایش کنم تا اتفاقات جدیدی ایجاد شود در مجموع قدرت بخشندگی در ما زیاد می شود.

_برای کسانی که ترس دارند عضولژیون سردار بشوند چه پیامی دارید ؟

این ترس به نظرمن طبیعی است ولی همه ی ما می دانیم که کنگره به ما چه چیزهایی داده و چه چیزهایی به ما بخشیده است و اگر به کنگره ایمان داشته باشیم و بدانیم این پول صرف چه چیزهایی می شود قطعا ترس ما کم می شود و هیچ وقت ترس از دست دادن آن پول نداشته را باشند، بخشش را باید از کنگره و بزرگان بیاموزیم که بدون هیچ چشم داشتی آغوش پرمهرشان همیشه ی برای ما باز است و بدون توقع به ما کمک می کنند و آموزش می دهند ،فقط کافی است یک نگاه به زندگی قبل از کنگره داشته باشیم این جا جواب خیلی از سوال های خودمان را می گیریم که با کاری که کنگره کرد این مبلغ در مقابل آن همه خوبی و محبت چیزی نیست امیدوارم همسفران و مسافران عزیز نترسند و با تمام وجود در این عمل عظیم شرکت کنند.

-هدف از تشکیل لژیون سردار چه میباشد؟

هر چیزی آقای مهندس عزیز در کنگره مطرح می کنند پشت آن تفکراتی است و آقای مهندس فرمودند: هر ساختار برای بقای خود به سه اصل و پایه نیاز دارد :دانش علم- نیروی متخصص- منابع مالی. علم و منابع مالی با هم باید در کنگره رشد کنند چون کنگره انجیو مستقلی است که نیازهایش را خود کنگره و افراد تامین می کنند که برای روند بهتر کارشان لژیون سردار تشکیل دادند و باز هم هر شعبه ای خود افراد آن شعبه باید اعضا لژیون سردار آن باید منابع مالی شعبه را تامین کنند.

_تفکر لازم جهت عضویت در لژیون سردار چگونه درشما شکل گرفت؟

لژیون سردار هم مثل خیلی از آموزش های کنگره است که کم کم در ما اتفاق می افتد و عضویت در لژیون سردار هم کم کم در من شکل گرفت و همیشه با تمام وجودم دوست داشتم این جایگاه را تجربه کنم ،چون ایمان داشتم این حرکت به من خیلی چیزها را می آموزد و می دانستم پشت این کار ،خیر و برکت زیادی است من بارها گفتم نیاز نیست من با عضویت در لژیون سردار چیزی را به دست بیاورم ،چون سال ها قبل با رهایی مسافرم و حال خوش و آرامش ،آنها را به دست آوردم و نتیجه اش را خیلی قبل تر گرفتم اول به دست آوردم و حالا وقت آن است که جبران نمایم.


_در آستانه فرا رسیدن جشن گل ریزان هستیم ،چه پیامی برای اعضاء نمایندگی دارید؟

اول همه در ابن جشن حضور داشته باشیم و هرکس در حد توانایی مالی خود ببخشد ، نمی گویم مبلغ مهم نیست ، مبلغی که می بخشیم مهم است ، چون بعضی ها به خاطر همان ترس از حد توانایی مالی خود خیلی خیلی کمتر می بخشند . ولی حس خوب به نظر من آن جاست که با تمام وجود در حد توانمان ببخشیم ، و اگر این بخشیدن با تمام وجود باشد می توانیم این حس را به دیگران هم انتقال بدهیم ، و با وادی اول تفکر که آقای مهندس در آن خیلی تاکید دارند انجام دهیم که انشااله با حضور تک تک همسفران بتوانیم یک گل ریزان خوب و با شکوهی داشته باشیم .

-نمایندگی نیما یوشیج بهشهر چه پیشرفتی در زمینه مالی داشته است ؟

همین که ما الان بالای 20 نفر عضو لژیون سردار داریم و 3 نفر دنور، خودش نشان دهنده پیشرفت مالی آن می باشد و انشااله با وجود این افراد و اعضای نمایندگی در ادامه به موفقیت های بالاتری دست پیدا کنیم .کلام آخر:

خدارا شاکرم بابت فرصتی که به ما داده است ،از آقای مهندس و خانواده محترمشان سپاسگزارم که اجازه ی خدمت را به من و  مسافرم داده است و همچنین اجازه ی خدمت درلژیون سردار، از راهنمای بزرگوارم خانم فاطمه و علی آقا هم سپاسگزاریم که تفکر تمام این آموزش ها به واسطه آنها بوده است ، که در ما شکل گرفت و بخشش را از این دو عزیزیاد گرفتیم. یک تشکر ویژه از استاد بزرگوار آقای سلامی عزیز دارم که تفکر و نگاه مرا نسبت این مسئله تغییر دادند و با صبحت ها و آموزش هایشان باعث قوی تر شدن خواسته ی من در لژیون سردار شدند انشالله که امسال بتوانم باز هم در این جایگاه خدمت کنم و بتوانم ذره ای در این کار خیر سهیم باشیم انشالله همه ی همسفران این جایگاه را تجربه کنند و این حال خوش را دریافت کنند.

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر فیروزه لژیون ۵ یکشنبه 26 آبان 1398 09:34 ب.ظ
از خانم ملیحه عزیز تشکر میکنم بابت راهنمایی و گفته های ارزشمندشون.خانم حدیقه عزیز خدا قوت بابت گزارش بسیار خوبتون
همسفر هاجر یکشنبه 26 آبان 1398 05:04 ب.ظ
سلام
گفتگوی خوبی بود تشکر خدمت خانم ملیحه عزیزانشالله خیر و برکت این خدمت به زندگیتون برگرده
باسپاس از گروه سایت
همسفر زینب لژیون سه شنبه 25 آبان 1398 04:01 ب.ظ
خدا بهترینهارو در زندگی به شما بده امیدوارم موفق باشید
همسفر منصوره جمعه 24 آبان 1398 11:46 ب.ظ
باسلام.تشکر از خانم ملیحه عزیز بابت این خدمت عظیم.انشالله همیشه در تمام مراحل زندگی موفق باشید.تشکر از خام حدیقه عزیزبابت تهیه گزارش.خداقوت به گروه سایت.
همسفر فاطمه سادات جمعه 24 آبان 1398 12:33 ب.ظ
خداقوت خدمت خانم حدیقه عزیز بابت تهیه گزارش خوبشان
همسفر فاطمه سادات جمعه 24 آبان 1398 12:32 ب.ظ
سلام،تشکر میکنم از راهنمای بزرگوارم خانم ملیحه ی عزیز که همیشه برایم الگوی گذشت و صبر هستند، بسیار لذت بردم از فرمایش هایتان،انشاالله خیر و برکت این خدمت به زندگی تان برگردد.
همسفر لیلا جمعه 24 آبان 1398 12:13 ب.ظ
با تشکر، امیدوارم توان بخشیدن در تک تک ماهمسفرها هم زنده وپویا شود.
مسافرحمیدبهشهر جمعه 24 آبان 1398 05:18 ق.ظ
خداوندبه زندگی شمابرکت بیشتری عنایت بفرمایدانشاالله
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic