عملکرد لژیون...
شنبه 25 آبان 1398 ساعت 06:02 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر زینب | ( نظرات )
برداشت اعضای لژیون پنجم ، کمک راهنمای محترم خانم آزاده در رابطه با سی رابطه یادگیری با معرکه گیری


لژیون روز پنج شنبه 
دستور جلسه لژیون :سی دی رابطه یادگیری با معرکه گیری
استاد لژیون :کمک راهنمای محترم خانم ازاده
همسفر سمیرا:

معرکه گیری از آنجایی که انسان شکست می خورد شروع می شود و در اثر کمبود دانش ها ف حسادت ، خودخواهی و منیت است و یا این که انسان در کار و اهدافش شکست می خورد و بر سر دوراهی قرار می گیرد . اصولا انسان تاریکی ها را تجربه می کند تا با روشنایی ها برسد ، وقتی که انسان در این قسمت شکست می خورد معرکه گیری شروع می شود ، یعنی از عمل سالم خارج میشود.همسفر نسیبه :

اگر بنایی آباد باشد ،اما ساکنین آن خراب باشند بنا کم کم رو به ویرانی و نابودی میرود ، اما ساکنین آباد در بناهای خراب با ویرانه را می توانند احیاء نمایند . معرکه گیری در قدیم ، مار گیرها و درویش ها دور هم جمع می شدند که معر که گیری می گویند ، انسان ها یا به طرف صراط مستقیم حرکت می کنند یا در جا می زنند و عقب گرد می کنند . راه صراط مستقیم عریض است ، به دلیل این که آفریدگار با تمامی بندگانش بتوانند در آن حرکت کنند .


همسفر سپیده  :

راه مستقیم عریض ترین راه و گشادترین راه است ، راه صراط مستقیم عریض است به دلیل اینکه آفریدگار با تمامی بندگانش بتوانند در آن حرکت کنند . محبت آغازی است که پایان ندارد ، سر لوحه همه اوراق است ف مگر چشم های انسان بسته باشد . انسان بی تفکر را می دانید که جزء چهار پایان است ، انسانی که تفکر نداشته باشد چه فرقی با چهار پایان دارد، چون با تفکر ساختارها آغاز می شود ، بدون تفکر آنچه است رو به زوال می رود .


همسفرزهرا  :

معرکه گیری در اثر کمبود دانش ، حسادت ، منیت و یا اینکه انسان در کار و اهدافش شکست بخورد و در سر دو راهی قرار بگیرد ، شروع به معرکه گیری می کند . انسان معرکه گیر حرف منطقی را قبول نمی کند ، و آموزش نمی گیرد و همیشه می خواهد به دنبال معایب خود در بیرون بگردد. انسان باید سعی کند همیشه در صراط مستقیم قرار بگیرد ، تا از همه کار های ضد ارزشی از جمله ، معرکه گیری دور بماند .

همسفرفاطمه صغری   :

اگر قرار است ما بنایی داشته باشیم ، آن بنا می تواند وجود انسان ، یا لژیون و یا خانواده و کشور باشد ، اگر ساکنین آن بنا خراب باشد مسلما آن بنا رو به نابودی و ویرانی میرود ، ولی اگر بنا خراب باشد ولی ساکنین آن آباد و خوب باشند می توانند آن بنا را رو به آبادانی برسانند . معرکه گیری در اثر خودخواهی ، منیت و یا اینکه انسان در کار و هدفش شکست بخورد آغاز می گرددو در این زمان ناکام می ماند و از دیگران عقب می ماند در کنگره60 لژیونها باعث بقا هستند و باعث می شوند که معرکه گیری حذف شود و آموزش جای آن را بگیرد .


همسفرملیحه   :

شیطان همیشه به زیباترین شکل ممکن وارد افکار و اندیشه انسان می شود . معرکه گیری در اثر کمبود دانش و حسادت و خود خواهی و یا زمانی که انسان در کار و هدف خود شکست بخورد ، شکل می گیرد . معرکه گیری در تمام سیستم ها وجود دارد ، کسی که مهعرکه گیری می کند دیگران را به مسلخ می برد ولی شاهکار خلقت این است که وقتی دیگران را به مسلخ میبرد ، خود ذبح می شود .
ما یک راه مستقیم داریم ، یک حاشیه ، راه مستقیم عزرزیض ترین راه است ، برای الینکه آفریدگار با تمامی بندگانش بتوانند در آن قدم بردارند و برای رسیدن به خداوند میانبری وجود ندارد . ما در زندگی نیاز به تفکر داریم ، انسانی که تفکر مثبت کند به نتیجه میرد و می تواند در بهشت قرار گیرد ، اگر سر لوحه کارها دشمنی ، کینه و نفرت باشد ، انسان در جهنم قرار می گیرد .
خداوند بزرگ است و می فرمایند ، از شما حرکت ، از من برکت ، پس زندگی کنید .

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر اکرم شنبه 9 آذر 1398 10:05 ق.ظ
سلام وخداقوت خدمت خانم آزاده عزیز ورهجویان خوبشون امیدوارم موفق وسربلند باشید وتشکر از گروه سایت
همسفر زهره لژیون ششم جمعه 1 آذر 1398 10:38 ب.ظ
با تشکر از همه همسفران محترم.
و خسته نباشید به راهنمای محترم لژیون پنجم،خانم آزاده عزیز.
خداقوت به خدمت گزاران سایت
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic