عملکرد لژیون...
جمعه 8 آذر 1398 ساعت 01:20 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر زینب | ( نظرات )
برداشت اعضای لژیون ششم ، کمک راهنمای محترم خانم اکرم در رابطه با سی دی گردش های آسمانی


لژیون روز پنج شنبه 
دستور جلسه لژیون :سی دی گردش های آسمانی
استاد لژیون :کمک راهنمای محترم خانم اکرم
همسفر روزیتا

انسان طوری خلق شده که در حد بی نهایت است و رسیدن به کمال انسان انتها ندارد،و هم در نزول و هرچه در درون اسنان است . هرچه در وجود ما باشد ، اگر بخواهیم می شود ، مثل درس خواندن ، اگر با سختی کنار بیایم محکم میشویم و گردش آسمانی ، یعنی هرچه بکاری همان می شود و مساءل و مشکلات به دست خودمان حل می شود ، تا خودمان نخواهیم مساءل و مشکلات ما حل نمی شود مثل مسافرها تا نخواهند و خدمت نکنند به رهایی نمی رسند .

همسفر رقیه :

این سی دی به ما می آموزد که در راه صراط مستقیم گام برداریم . همه ما مثل کامپیوتر هستیم و باید راه استفاده از آن را یاد بگیریم و هر چیزی را تلقین کنیم ، همان می شود . ، اگر بگوییم خوب و خوش هستیم همان طور می شود و فردی که سختی و رنج دیده است قدر شادی ها را میداند وهمگام با گردش آسمانی باشیم تا بتوانیم حرکت کنیم و سیر صعودی را طی کنیم . ما اگر می خواهیم به شادی ها برسیم باید از رنجها و کم وکاستی ها بگذریم تا به شادی برسیم و اگر ببتوانیم توان مالی خود را محکم کنیم می توانیم به اهدافمان برسیم .

همسفر سیما :

هر کسی مشکلات خودش را باید حل کند ، وقتی زمین خوردی نباید منتظر کسی باشی تا بلندت کند ، باید خودت بلند شوی تا بلند شدن را یاد بگیری ، منظور این است که نباید منتظر بمانی که کس دیگری مشکلاتت را حل کنمد و باید خودت برای حلش تلاش کنی . همه ما توانایی هایی داریم ، که مثل تونلی است که طلا در آن است ، که باید برای پیدا کردنش ماهها و سال ها تلاش کرد . باید تلاش کنیم تا به تواناییهایمان پی ببریم . هر زمانی در راه صراط مستقیم حرکت کنیم به نتیجه میرسیم و اگر غیر از این راه باشد به هیچ جایی نمی رسیم .

همسفر سمیه :

انسان برای این به این جهان آمده و در دو قوس صعود و نزول در حرکت است و در این مسیر قرار گرفته تا خودش با فکر و اندیشه خودش تفکر کند و راه خودش را پیدا کند و از سختی ها و موانع بگذرد . هرکس در درونش توانایی های زیادی نهفته است و این توانایی ها به راحتی و به زودی به جایی دست پیدا نمی کند مگر این که از موانع عبور کنیم . ناامیدی القاء شیطان است و کسی که به دیگران  ناامیدی القاء می کند و مسائل منفی را القاء می کند کار شیطانی انجام داد.ما با حرکت در صراط مستقیم به نتیجه میرسیم و با حرکت در این راه با خواست گردش آسمانی همگام میشویم . سیستم حیات و زندگی به گونه ای برنامه ریزی شده که باید مسیر خاص خودش را طی کند و با حرکن در این مسیر به نتیجه می رسد و اگر حرکت نکرد با مشکل مواجه می شود .

همسفر ریحانه :

در سی دی گردش آسمانی مطالب جالب دارد که اگر انسان هر چیزی را بکارد ، همان را درو می کند ، مثلا گندم بکارد ، گندم درو میکنی و جو بکاری جو درو می کنی . یعنی اگر من در زندگی خود راستی بکارم و دروغ نگویم و دزدی نکنم و در مورد دیگران قضاوت نکنم ، یعنی کارهای ارزشی را انجام دهم .

همسفر شقایق :

ابتدا برای حل هر مشکل بایستی راه را بیابیم و برای یافتن راه نباید نا امید شویم  و اگر به یاس و ناامیدی عمل کنیم ، نتیجه ای نخواهیم یافت . باید در نظر گرفت که نا امید قدرت فکر و عمل انسان را مختل می کند ، ما نیاز به چیزی داریم که به ما انرژی بدهد نه این که از ما انرزی بگیرد . ما هرچه راجع به خودمان بگوییم ، پس همان هم هستیم ، اگر بگوییم گه من بدبختم ، پس بدبخت هستم . یا اگر فکر کنی که خانم ها در رانندگی ضعیف هستند ، پس همین طور است ، پس باید همیشه مثبت فکر کنیم . انسان مانند کامپیوتر است که تمامی برنامه ها در آن وجود دارد و فقط خود انسان باید آن را یاد بگیرد ، باید همرنگ با طبیعت بود تا در گردش آسمانی وجود داشته باشیم ، اگر با موج همراه باشیم به راحتی شنا می کنیم ، اما اگر بر عکس باشد به سختی این اتفاق می افتد ، پس اگر با گردش آسمانی همگام باشیم قطعا موفق خواهیم شد .

همسفر سمیه :

انسان طور ی آفریده شده که بی انتهاست ، هم در صعود و هم در نزول و بین پایین ترین نقطه تا بالاترین نقطه در حرکت است . همه چیز در درون انسان وجود دارد مثل سواد خواندن و نوشتن ، ولی در حیوانات نیست . همه باید مشکلات خودشان را حل کنند و اگر زمین خوردند باید خودشان بایستند ، تا بلند شدن را یاد بگیرند . در همه انسان ها توانایی هایی وجود دارد و باید تفکر و اندیشه کند و حرکت کند واز موانع بگذرد و حلش کند . با حرکت در صراط مستقیم با گردش آسمانی همگام می شوید و راه مستقیم نزدیکترین راه است . قوانین در هستی جاری است ، این ها چرخش آسمانی است و انسان اگر از مسیر خود خارج بشود دچار مشکلات می شود و اگر هرچه را بکارد همان را درو میکند ، اگر دروغ بکاری ، دروغ درو میکنی و اگر خوبی بکاری خوبی درو میکنی .
دو چیز باعث کوتاهی عمر است :    ا- فست فود          2-کارخانه های داروسازی و داروها
در آخر این که باید توان مالی خود را بالا ببریم و به آن توجه کنیم ، اما باید از راه صراط مستقیم باشد و باید پولمان را مدیریت کنیم و بی خودی خرج نکنیم و مطابق با هدف عمل کنیم .

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر فاطمه سادات یکشنبه 10 آذر 1398 08:24 ق.ظ
سلام،خداقوت خدمت راهنمای مهربان خانم اکرم و رهجوهای خوبشان ❤
همسفر حدیقه جمعه 8 آذر 1398 11:38 ب.ظ
با سلام خدا قوت میگم به خانم اکرم عزیز کمک راهنمای محترم و رهجوهای خوب شان امیدوارم که همه عزیزان موفق باشند
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic