عملکرد لژیون ...
دوشنبه 18 آذر 1398 ساعت 09:33 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر زینب | ( نظرات )
برداشت اعضای لژیون هشتم راهنمای محترم خانم مریم در رابطه با سی دی جدال و کشش


لژیون روز پنج شنبه 
دستور جلسه لژیون :سی دی جدال و کشش
استاد لژیون : راهنمای محترم خانم مریم


همسفر نرگس 
علم پزشگی در قسمت جان پیش رفته ولی در قسمت روان موفق نبوده و علم پزشگی روان و جان  رابا قرص های شیمیایی و از روی بی خبری و ناآگاهی درمان کردند ولی پس از مدتی برمی گردد سر ایستگاه اول و اینها از آنجایی نشات میگیرد که منکر بقای انسان شده اند .
همسفر فاطمه 
 این جدال و کشش نیروها همیشه هستند باید ببینید که به کدام سمت مایل هستید به سمت مثبت یا منفی .باید حس خودت را تقویت کنید .باید از حوضه ی مغناطیسی این قدرت منفی بگریزی مشگل این است، اما باید به تفکر و اندیشه خود پناه ببرید که میتوانی توسط آن راه را پیدا  کنی ودر کمال تعقل به ادامه راه بپردازید .باید ذهن شما به آرامش حداقل برسد تا در جذب مطالب با خشنودی تمام کوشا باشید .
همسفر زهره 
قسمت روان انسان به قسمت دوم انسان برگشت میکند . قسمت دوم انسان یعنی جسم منهای انسان جان گفته میشود که خود جان از دیدگاه من یعنی روح بعلاوه نفس بعلاوه جن و غیره ....
صور آشکار انسان جسم است و صور پنهان روح و نفس میباشد .به انسان قرص میدهیم که در بیخبری باشد .کارخانه داروسازی هم به این سیستم اضافه شدند و اینها هم شروع کردند به تولید داروهای مختلف برای خفه کردن انسانها .در تعریفهای خودمان گفتیم که روان یعنی خلق و خوی ،یعنی یکی دمدمی مزاجه ویکی افسرده ویکی دائما توهم دارد .روان از دو چیز تشکیل شده است یکی فیزلوژیک یعنی جسم، دیگری افکار واندیشه .این مثال که( عقل سالم در بدن سالم ) همه چیز را روشن میکند و جسم انسان مثل پیانو هست و جهانبیی و فکر انسان مثل یک نوازنده است.
 همسفر مریم 
انسانها گاهی اوقات مثل خطوط موازی هستند هیچ وقت به هم نمیرسند .ولی وقتی به صورت دایره در آمدند به هم وصل میشوند .گنگره شصت هم یک دایره هست .ما انسانها هم باید به شکل دایره باشیم تا به هم وصل شویم وبه هم کمک کنیم .ما انسانها با هم هیچ فرقی نداریم و همه درون دایره هستیم و مرکز آن خداوند است .
همسفر سارا 
فراز و نشیب های زیادی در این سی دی است که موجب تعجب و شگفتی میشود از روان و بیماریهای روانی صحبت میشود و علم پزشکی که در این قسمت در گل مانده چون صور پنان آدمی را قبول ندارند .فراز دیگری از سه بیماری مرگبار شایع در جهان میگوید که یبوست و چاقی و بیخوابی است .مسئله دیگر بحثی بسیار فلسفی و عمیق و معنادار است که با فرازی ازشعر هاتف غیبی توضیح میدهند که درک این موضوع تفکری عمیق میخواهد .اگر بخواهد درمان اصولی صورت بگیرد باید با گوش جان بشنویم وبا چشمم دل ببینیم تا درک درستی از مطالب داشته باشیم .
همسفر فهیمه 
در مورد صور پنهان و صور آشکار انسان صحبت میکند که در مورد صور آشکار تا یک جایی به نتیجه رسیده است اما صور پنهان را بعضی ها قبول ندارند حتی روانشاسی مثل یونگ هم کمی به صور پنهان انسان اشاره کردند که مورد تمسخر قرار گرفت و این باعث شد که انسان در گل بماند و هیچ کاری نتواند بکند چون از پایه نتوانستند آنرا تشخیص دهند .
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر منصوره شنبه 23 آذر 1398 08:22 ق.ظ
خداقوت به خانم مریم عزیزواعضای لژیونشان.انشالله در مسیر کنگره موفق باشند.خداقوت به گروه سایت.
همسفرآزاده سه شنبه 19 آذر 1398 06:28 ب.ظ
خداقوت به راهنمای عزیزخانم مریم ولژیون پرتلاش.امیدوارم همیشه لژیونی مستحکم وپرانرژی داشته باشید.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic