کارگاه آموزشی خصوصی...
دوشنبه 16 دی 1398 ساعت 05:24 ب.ظ | نوشته شده به دست ملیحه همسفر حسین | ( نظرات )
هفتمین جلسه از دور  چهاردهم  سری  کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره  60  ویژه  همسفران  نمایندگی نیما  یوشیج  بهشهر  با استادی  کمک راهنمای محترم خانم زینب و  نگهبانی  همسفر  خانم فرشته  و  دبیری  همسفر  خانم  حدیقه  با دستور جلسه "کمک کنگره به من و کمک من به کنگرهدر تاریخ 98/10/16 رأس ساعت 15:00 آغاز به کار نمود.سلام دوستان زینب هستم همسفر
از نگهبان و دبیر جلسه تشکر میکنم که این جایگاه را به من دادند تا آموزش بگیرم  و خدمت کنم.
جا دارد رهایی های شعبه را تبریک بگویم، و یک خدا قوت و تبریک بگویم به بچه های بدمینتون و والیبال که بازی و برد خیلی خوبی داشتند، و به سرپرست تیم خانم ملیحه و خانم فاطمه تبریک میگویم که تلاش های خیلی زیادی کردند و امیدوارم موفق باشند .
در مورد دستور جلسه، کمک کنگره به من و کمک من به کنگره؛ این دستور جلسه می خواهد بگوید که مسئولیتها دو طرفه است و این که الان این موضوع را به شکل یک مثلث در نظر بگیریم که یک ضلع را بگذاریم کمک کنگره به من و یک ضلع دیگر آن کمک من به کنگره و ضلع دیگر آن مربوط است به آن کمکی که به من شده است .
اگر همه به این  فکر کنیم زمانی که وارد کنگره شدیم، حتی آن  کسی که ده یا بیست سال داخل کنگره است، روز اولی را که وارد کنگره شده را هیچ وقت فراموش نکند، صددر صد یک آدم سپاسگزاری میشود و این که من باید ببینم که کنگره چه چیزی را از من گرفت و چه چیزی را به من داد، از من توقع بیجا داشتن را گرفت، دروغ، غیبت، افکار منفی و ضد ارزشی که مرا به حالتی درآورده بود که به زانو در آمدم.
طوری شده بود که به این فکر میکردم که از خیابان رد بشوم ماشین بیاید و بلایی به سرم بیاید که نیست و نابود شود و همیشه به این مسئله فکر میکردم، ولی وقتی که وارد کنگره شدم و آموزش هایی که گرفتم به جایی رسیدم که درست تصمیم بگیرم و درست فکر کنم، و اینکه کنگره چیزی را که به من بخشید بخشش بود و اینکه دور و برم را دوست داشته باشم و به افکار منفی خودم غلبه کنم و بتوانم طوری رفتار کنم که حتی رفتار با فرزندم و خانواده ام  را به درستی انجام دهم.


دغدغه ما خانم ها این است که هر کس با ما هر رفتاری می کند و چیزی به ما میگوید ناراحت میشویم و به ما بر میخورد یا اولین چیزی که به ذهنمان میر سد فکر منفی است. کنگره چیزی را به من یاد داد این بوده که فقط مثبت نگر باشم، تو خوب باش صد در صد چیزی را که کاشتی درو میکنی.
کنگره باعث شد که تغییر کنم که این خیلی برایم تاثیر گذار بود و یاد داد که هر چه کنی به خود کنی. من حتی زمانی که میخواهم غیبت کنم اولین چیزی که به ذهنم می رسد این است کسی به من گوشزد میکند که حواست باشد داری غیبت میکنی، یاد داد که اگر کسی را بفروشی یکی هم است که تو را بفروشد، کنگره به من یا د داد که درست فکر کنم و همچنین یاد داد که سکوت کنم و از خدا کمک بخواهم. کنگره بهترین چیزی که به من داد خدمت کردن است تا بتوانم کسی را به رهایی برسانم و صدها کار دیگر...
کمک دیگر کنگره به من استفاده از دی سپ بود که به من در حفظ تعادل و راه رفتن کمک کرد که برایم مثل یک معجزه بود. دی سپ و کرم صورت در بیرون کنگره وجود ندارد و فقط در کنگره وجود دارد.
اینجا هر کسی که کار میکند عاشقانه است و با شوق و اشتیاق می آید و کار میکند. من هم باید کار کنم که راه باز شود و دیگران بیایند و از این آموزش ها استفاده کنند و راه را هموار کنم. من می گویم دینم را می خواهم ادا کنم کنگره می گوید که هیچ دینی نداری.
خودت که به درمان و رهایی برسی، میشوی یک سند زنده. وقتی بیرون کنگره شما را میبنند میگویند که این خانم یا آقا کجا رفتند که این قدر تغییر کرده اند که من می شوم یک سند زنده. اگر رفتاری غیر از حفظ حرمت ها انجام دهم مطمئناً کنگره را زیر سوال میبرم.
من فکر میکردم که اگر کمک راهنما بشوم دینم ادا می شود ولی الان هم که به این جایگاه رسیدم هنوز دارم آموزش میگیرم. امیدوارم که بتوانم خدمت خالصانه انجام دهم و هرچه خدمتگذار باشی به خدا نزدیک تر هستی. امیدوارم بتوانم افراد زیادی را به رهایی برسانم، آموزش ها را بتوانم کاربردی کنم.
در آخر از آقای مهندس و خانواده محترمشان تشکر میکنم و امیدوارم بهترین ها نصیبشان شود و همچنین از راهنمای عزیزم که من را به حال خوش رساندند، تشکر می کنم.

  پیام مرزبانی و راهنمای تازه واردین


 اعلام آمادگی راهنمایان محترم جهت پذیرش رهجو
تایپ و تنظیم؛ همسفر فاطمه، لژیون راهنمای محترم خانم هاجر
   و همسفر فهیمه، لژیون راهنمای محترم خانم مریم

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر فاطمه سادات چهارشنبه 18 دی 1398 07:41 ب.ظ
سلام،سپاس از استاد جلسه کمک راهنمای محترم خانم زینب و نگهبان و دبیر محترم
خداقوت خدمت خانم فاطمه و خانم فهیمه،انشالله در این مسیر موفق باشید
همسفرالهه لژیون دوم ازسمنان دوشنبه 16 دی 1398 11:46 ب.ظ
سلام

خداقوت دوستان عزیز
همسفر زهره، لژیون ششم دوشنبه 16 دی 1398 05:41 ب.ظ
خسته نباشید به استادکمک راهنمای محترم خانم زینب،نگهبان و دبیر ایشان، خانم فرشته و خانم حدیقه
با آرزوی سلامتی برای همه عزیزان
تشکر و خداقوت به خدمت گزاران سایت،تهیه کننده و تنظیم کننده گزارش
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic