گذری بر سی دی کمک کنگره به من و کمک من به کنگره...
سه شنبه 17 دی 1398 ساعت 09:23 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق


Image result for ‫کمک من به کنگره و کمک کنگره به من‬‎

اگر بخواهیم کل مبحث کمک کنگره به من و کمک من به کنگره را در قالب شکل مثلثی ترسیم بکنیم!
یک ضلعش کمک کنگره به من، ضلع دیگر کمک من به کنگره و قاعده مثلث موضوع مربوطه میباشد، که شامل چگونگه کمک کردن و نوع آن محسوب میگردد، اصولا این موضوع در همه جا مطرح است و تنها به کنگره مرتبط نیست.
نمونه! خدمت کشور به من، خدمت من به کشور و موضوع خدمت، خدمت من به خانواده و بلعکس و موضوع خدمت!
هیچ چیزی در دنیا وجود ندارد که پاسخگو خدمات ارائه شده نباشد، مسولیت همیشه دوطرفه میباشد، نمیشود من از خداوند انتظار داشته باشم تمامی نعمات را در اختیارم قرار بدهد و من استفاد که نکنم، هیچ! حتی شکرگزار هم نباشم، معلومه که نتیجتا اون نعمت ها پله پله روزی از من سلب خواهد شد و اتفاق این موضوع بسیار طبیعیست!
اگر انسان به گذشته و حال خویش بنگرد به خوبی متوجه خواهد شد که این مسئله در همه انسانها صدق میکند.
کنگره؛ توقع، دروغ، ریا، ترس، نفرت، حقارت و خیلی مسائل دیگر ضد ارزشها را از من گرفت و به جایش راستگویی، صداقت، سلامتی، انسانیت (جهان بینی) و... را به من بخشیده است.
حال پرداخت بهای این نعمت ها که کنگره به من بخشیده چی باید باشد؟

کنگره 60 بده بستانی با کسی ندارد، بیمه، بازنشستگی و... ندارد، چون تمامی فعالیت ها در قالب شوق و اشتیاق انجام میشود، به گونه ای حکایت ضرب المثل (از ران بریدن و به پهلو زدن است) بنابراین هیچ حسابی با هیچ کسی ندارد و هر کسی زحمتی متحمل میشود صرفا قدر دانی از نعمات دریافت شده میباشد، بدین منوال باید راه را هموار و هموارتر کنیم تا دیگران هم استفاده کنند.
دو نیروی عقل و بدن شما! عقل در آن رکود پیدا شده بود که به جهت خود و نیروی خوب بیدار گردید، اما نیروی دوم که نیروی جوانی شماست که در آن هستید، هنوز شما کارتان نیمه تمام است! در مورد وظیفه خود شما دارای خصوصیات ساختن و حفظ نمودن هستید و همه ما دارای این خصایص هستیم و این برای انسانهایی که در زندگی راهشان را به دلایلی تغییر داده اند بسیار مفید است، فکر کردن تنها راه حل نیست، باید کوشش کرد!
در جهان ما تفکر مطلق حلال مشکلات نیست، بلکه توام با رفتن و رسیدن کامل میشود، بنابراین باید با اندیشه، تعقل مثبت (خواستن) و حرکت بسوی پیروزی به تکامل عالی برسیم.
دنیای شما با جهان دیگر بسیار متفاوت است، دنیای شما حرکت ندارد و خیلی کند است و جهانهای دیگر خیلی اتفاقات با فکر و عقل می افتد.
دوستان خوب شما را یاری داده و می نمایند، جهت مبارزه تن به تن با نیروی تخریبی، خود را آماده بسازید و ما مراقب هستیم و شما هم به قرارهای خود دوام ببخشید به جهت مبارزه تن به تن با نیروی تخریبی و باز دارنده!
شاگرد: مگر نیروهای تخریبی میتوانند در کار ما اختلال ایجاد بکنند؟
استاد: مسلما در تقاطع راه همیشه خطر در کمین است و اینکه گفتیم؛ نیروها در برخورد و نمایاندن قدرت به یکدیگر میباشند، ما وشما خوب میدانیم که این جدالها ی تخریبی با انسان هیچ وقت تمام شدنی نیست و ما به چنین روزی نخواهیم رسید که از دست آنها رها شویم.
انکه بر حق قدم میگذارد، دیر یا زود هر قدر سخت باشد اما با صراط مستقیم نزدیکتر است و قدرت مطلق (خداوند) او را در حیطه قدرتهای نیک محفوظ میدارد و این را شما به هر دلیل ممکن قبول دارید، درست است!
شاگرد: آری کاملا درست است!
استاد: در مورد شیاطین که وجود دارند و به هدف انسانهای طماع هم کمک میکنند و در مدت قلیل به مسائلی دست می یابند که حاصل عمر خیلی از انسانهاست! باید توجه داشت که آنان رسوایان در زمین و آسمانند!
هیچ یک از نیروها دست از تلاش خویش بر نمیدارند و مسئله نیروهای بازدارنده همیشه در مورد کارهای انجام شده وجود دارد، شما هم همینقدر مصمم می دانید، این نیروها خوب میدانند که اثر کارشان بسیار کم شده و طناب پوسیده در حال پاره شده است.
این نیست که شیاطین جن و پری و... باشند، بعضی وقتها بدترین جنها در بین خود انسانها هستند! (آب در کوزه و ما تشنه لبان میگردیم         یار در خانه و ما گرد جهان میگردیم) گاهی اوقات شیطان در بین ما و از جنس خود ماست! ولی ما نمیدانیم و دنبال مسائل و اشخاص دیگری میگردیم!
شیاطین به انسانهای طماع کمک میکند، چون زمینه فریبکاری و ضدارزشها در آنها فراهم است، افراد سالم سالها تلاش میکنند به مال و یا موارد ارزنده ای میرسند ولی اشخاص طماع به کمک نیروهای منفی راه صدساله را یک شبه طی میکنند!! مانند افراد قاچاق فروش که خانه آینده آنان زندان، مال آنها به جای جرائم پرداخت خواهد شد و خانواده هم پراکنده و سرافکنده خواهند شد!!!!  بنابراین پیداست که عواقب هر دو آنها چگونه پایان می یابد.

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفرفرشته چهارشنبه 18 دی 1398 02:42 ب.ظ
باعرض سلام وخداقوت خدمت خانم لیلاعزیزم عالی بود
همسفر زینب لژیون یکم چهارشنبه 18 دی 1398 07:01 ق.ظ
خدا قوت طبق معمول عالی بودی ❤❤❤❤
همسفر فهیمه سه شنبه 17 دی 1398 11:35 ب.ظ
سلام خداقوت خدمت خانم لیلای عزیز بابت زحمات بی دریغ تون.موفق باشید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic