عملکرد لژیون...
جمعه 20 دی 1398 ساعت 06:42 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر زینب | ( نظرات )
برداشت اعضای لژیون دوم ، کمک راهنمای محترم خانم رقیه در رابطه با سی دی بیکران


همسفر زهرا: 
راکد ماندن باعث بی نتیجه ماندن در کارها میشود .باید حرکت کرد و تلاش نمود تا به خواسته هایمان برسیم .کنجکاوی در هر کاری جایز نیست مخصوصآ ماوراءبعضیها میگویند ما به خدا و جهان آخرت و بهشت و جهنم اعتقاد نداریم .شما آنها را دریافت نمی کنید. حس شما گیرنده نیست و تمنای دلتان در پی تایید آنها نیست .
اگر خواهان آنها باشید وبا تمام وجود بخواهید به آنها می رسید. 
اگر باور داشته باشیم که حس و عقل و اینها در جسم قرار دارند پس چرا بعد از اینهمه سال به پیامبران اعتقاد داریم پس حس و عقل خارج از جسمند .
همسفر آرزو
آنچه باور است محبت است و آنچه نیست ظروف تهیست .محبت باید وجود داشته باشد و هر چند اگر کم باشد و کسی که از این پیوند محروم است مانند ظرفی هست که تهیست .
راکد بودن بر هیچ چیزی صدق نمیکند و همه باید در حرکت باشند .حتی ارابه ها هم اگر راکد باشند موریانه آنها را خواهد خورد .ما انسانها هم اینگونه هستیم .
الهام در همه جا هست ولی ما آنرا نمی بینیم و درک نمی کنیم ولی به ما الهام میشود و اینکه باید برای تزکیه و پالایش و صعود خواسته دل باشد که الهام صورت میگیرد و بعد از آن تصویر پدیدار گردد تا حس بین آنهایی که با هم همنام هستند برقرار شود و همدیگر را درک کنند و بیابند .حس گیرنده است و باید فرستنده باشند تا گیرنده بگیرد و اینرا بدانیم که تمام هستی دارای حس است و تمام اختلاف ما انسانها روی حس است و اینکه حس خارج از جسم است و مرکز اصلی آن جان است .و رکود بر هیچ چیز جایز نیست حتی انسان اگر توقف کند مانند صخره گلی فرو میریزد .
ما باید با تزکیه و پالایش به بیکران بعدی صعود کنیم نه از طریق کشیدن حشیش و بنگ و شیشه .چون اینها مارا وارد دنیای منفی تاژ خودشان میکنند .
همسفر گلناز

مارابه ها را به حرکت در آورید قبل از اینکه موجودات ریز و مضر چوب های آن را پوسیده گرداند .
آنچه باور است محبت است و آنچه نیست ظروف تهیست .دانشجوی پزشکی زمانی که داره پزشکی می خونه علائم و نشانه های هر بیماری رو اول روی خودش می بینه. غذا خوردن خطرناکترین کارهاست .زبان بین دوتا پرس قرار داره دندانها مثل پرس هستند وقتی نان خشک و بادام و قند رو خرد میکنه خیلی باید دقت بشه که زبان لای دندان خورد نشه پس با کوچکتری اشتباه ممکنه دندان زبان را گاز بگیرد .
همسفر صدیقه

آب لجن با ورد و دعا زلال نمیشود .انسان هم همینطور است باید از ضد ارزشها دوری کند .
حس در تمام موجودات وجود دارد و همنام خودش را دریافت میکند مثلا الماسها همدیگر را جذب میکنند چون هم حس هستند .باید حس فرستنده باشد تا حس گیرنده آنرا دریافت کند باید محبتی فرستاده شود تا گیرنده دریافتش کند ما حسها را نمیتوانیم رویت کنیم فقط با همنامش قابل رویت هست .حس تنوع دارد و مهمتر از آن حس خارج از جسم است .انسان شامل جسم و جان است و جان شامل نفس و روح و ذهن است و مرکز اصلی حس در جان است و جان تصمیم گیرنده است .
تا زمانی که انسان را نشناسیم نمیتوانیم او را معالجه کنیم مثل بیماری اعتیاد و روان.
ما قادر نیستیم سایه را در سایه ببینیم همانطور که فردی که چشمش ضعیف است باید نمره عینک مطلوبی بگیرد تا ببیند .
همسفر نسرین 

غذا خوردن یکی از خطرناکترین کارهاست .وقتی زبان بین دوتاپرس مثل دندان قرار گرفته اگر کوچکترین اشتباه کند زبان را گاز میگیرد .
واگر در انسان محبت نباشد مانند ظروف تهیست .انسان نباید راکد باشد باید حرکت کند حتی اگر ارابه را به حرکت در نیاوردی ممکن است موریانه ها آنرا بخورند و نابود کنند .انسان هم اگر حرکت نکند مریض میشود و از بین میرود .هر کاری میخواهید انجام دهید با تمنای دل باشد حتی اگر میخواهید بیماری اعتیاد را درمان کنی باید خواسته باشد و تمنای دل .الهام هم به همه میشود حتی به حیوانات .انسان با تزکیه و پالایش میتواند صور پنهان خودش را درست کند آب با تصفیه و انسان با تزکیه و پالایش .حس مانند خداوند در هستی موجود و رویت ناپذیر اما همنام خودش قابل حس است .

همسفر نرگس
انسان برای اینکه کاری را انجام دهد باید تمام فکرش را روی همان کار متمرکز کند .
انسان باید همواره در حرکت باشد و نباید راکد باشد و باید به دنبال کشف مطالب جدید باشد وبرای اینکار تمنای دل میخواهد یعنی خواستن چیزی از ته دل و کوشش برای بدست آوردن آن .به همه انسانها الهام میشود گاهی انسان متوجه الهام میشود و گاهی نه .مسئله دیگر تزکیه و پالایش است یعنی رفتن در صراط مستقیم و ارزشها و دوری از ضد ارزشها .حس در تمام هستی وجود دارد و همنام خودش را دریافت میکند و حسی باید فرستاده شود تا یکی آنرا بگیرد .عقل و ذهن و حس در خارج از جسم است برای همین برای معالجه روان اول باید روح و روان خود را بشناسیم و مورد برسی قرار دهیم .

همسفراکرم 
غذا خوردن یکی از خطرناکترین کارهاست .انسان اگر دقت کند در اعجاز دیوانه میشود .زبان به آن نرمی خیلی کار انجام میدهد و زبان بین دوتا پرس قرار دارد که همان دندان است اگر اشتباه شود زبان لای دندان میرود و گاز گرفته میشود .
زمانی که میخواهیم کلام قرآن را بخوانیم باید روی آن تمرکز کنیم و تفکر کنیم .
انسان اگر محبت نداشته باشد تبدیل به ظروف تهی میشود .انسان اگر حرکت نکند و راکد باشد مانند صخره گلی فرو میریزد.آنچه میخواهید تمنای دل میخواهد آنگاه که تصویر گرفت پاداشهای مداوم به آن استحکام میبخشد یعنی تزکیه و پالایش و دوری از ضد ارزشها .

همسفر ملیحه 
در این سی دی در مورد نعمت هایی که خداوند در اختیار ما قرار داده صحبت کرده است هنگام غذا خوردن دو تا مسیر وجود دارد یکی به معده میرود و یکی به شش .ریه باید بسته شود و یکی دیگر باز شود در حالی که تنفس میکنیم غذا هم می خوریم. 
آنچه باور است محبت است و آنچه نیست ظروف تهیست بیشتر بیماریها در اثر بی محبتی هست . همه باید در هستی در حرکت باشند وگر نه نابود میشود مثلا اگر میخواهیم لاغر شویم باید ورزش کنیه و برنامه غذایی مناسب داشته باشیم و تمنای دل هم میخواهد یعنی از ته دلمان بخواهیم و برایش تلاش هم بکنیم .مثل یاد گیری زبان انگلیسی .
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر فاطمه سادات یکشنبه 22 دی 1398 04:55 ب.ظ
سلام،خدا قوت خدمت راهنمای محترم لژیون خانم رقیه عزیز و رهجویان محترم،موفق باشید و پیروز
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic