عملکرد لژیون...
یکشنبه 13 بهمن 1398 ساعت 12:17 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر زینب | ( نظرات )
برداشت اعضای لژیون پنجم ، کمک راهنمای محترم خانم آزاده در رابطه با سی دی چراغ


همسفر سمیرا 
ما اگر بخواهیم در یک راهی قدم برداریم باید اول هدف و مقصد آن راه را انتخاب کنیم ودر راه درست حرکت کنیم و باید تفکر کنیم واز قوه عقل استفاده کنیم دوم اینکه قدرت انجام کار را داشته باشیم .باید ببینیم در این هدف چه چیزی گیرمان می آید و همین طور باید وسیله مناسب را داشته باشیم .ما باید برای باز کردن قفلها کلید داشته باشیم و چراغی که آن تاریکی ها را ببینیم ما باید در تمام سطوح آمادگی داشته باشیم .
 
همسفر فیروزه 
وقتی انسان میخواهد مسیری را طی کند باید سه مولفه را در نظر بگیرد اول مقصد و هدف ،دوم توان انجام آن کار ، سوم وسیله .
ما در مسیر خود مقصد و هدفمان باید مشخص باشد و باید با قوه تفکر و تعقل خود بسنجیم که آیا ارزشش را دارد .
در مورد توان انجام آن کار اینکه بدن و جسم ما باید مثل پادگان نظامی باشد. پس باید بدنمان را همیشه سالم نگه داریم .و بعدی اینکه وسیله سالمی داشته باشیم .اگه سالم نباشد شاید به مقصد برسیم اما با تزلزل و به نتیجه مطلوب نمی رسیم. 
خداوند در دست همه انسانها یک چراغ در دست چپ و یک سری کلید در دست راست قرار داده .این چراغ برای اینست که قفلها را پیدا کنیم و با آن کلید بارشان کنیم که باید از هردو دست استفاده کنیم ولی اگر بایک دست منیت و غرور و حسادت و برو صفات ضد ارزشی را پیدا کردم و با آن کلید برای از بین بردن این صفات استفاده کردم قطعا به نتیجه دلخواه میرسم .باید در این مسیر خودم را تزکیه کنم و یاد بگیرم که خودم مشکلم را حل کنم  و درون و بیرون را یکی کنم و از چراغهای که در کنگره برایم روشن است مانند وادی ها ،سی دی ها،و متد   Dst انسان تک بعدی نباشیم و از این چراغ به خوبی استفاده کنیم
 
همسفر نسیبه 
صحبتی که در ابتدای سی دی میشود ، ادامه سیدی پای شکسته است که آیا میشود با پای شکسته راه طولانی را پیمود .
زمانی که میخواهید پیاده روی کنید یک مثلث را باید در در نظر داشت. یک ظلع آن هدف و بعدی قدرت بدنی و سومی وسیله هست .برای هدف و مقصد حتما باید تفکر کرد بعد از تفکر و تعقل که هدف مشخص شد حتما باید قدرت بدنی انجام اینکار را داشته باشیم .قدرت بدنی در تمام سطوح زندگی ما نقش دارد از وقتی که به دنیا آمدیم تا زمان مرگ باید جسم خود را سالم نگه داریم .

همسفر زهرا 
برای انجام هر کاری باید تفکر و تعقل داشت و برای این امر مهم باید به سه نکته توجه کرد اول هدف را باید مشخص کرد و دومی قدرت بدنی  که باید جسم خود را همیشه آماده نگه داریم   و سومی وسیله .باید بدانیم با چه وسیله ای باید حرکت کنیم ،با ماشین یا هواپیما ویا ...
برا صحبت کردن باید کلام مناسب و زمان مناسب و بیان مناسب باشد و بدانیم که مشکلات همیشه در زندگی ما وجود دارد و خودمان باید حلش کنیم و نباید در عقل و اراده ما خللی وارد کند .مهمترین چیز استقامت هست .در سی دی چراغ یاد گرفتیم که باید از هر دو دست خود استفاده کنیم .چراغ در دست چپ و کلیدها در دست راست .اگر از هر چیزی که در اختیار ماست به خوبی استفاده کنیم حتما به کمال می رسیم و نور چراغ ما تبدیل به نور الهی میشود .

همسفر ملیحه 
 وقتی بخواهیم وارد مسیری شویم سه موضوع مطرح میشود .۱- هدف و مقصد، که باید در نظر بگیریم مقصد تعیین شده ارزش هدف را دارد؟ ۲-قدرت بدنی لازم داشته باشیم ۳- به وسیله نیاز داریم که میتواند با پای پیاده، اتوبوس، اسب و...باشد .
وقتی در مسیری قرار گرفتیم و یا کاری را شروع کردیم نباید با وجود مشکلات نا امید شویم چون مسائل و مشکلات یک امر طبیعی هستند و نباید روی اراده و تفکر ما اثر منفی بگذارد و ما را از ادامه حرکت منصرف کند، در اینجا چیزی که با اهمیت است استقامت میباشد.
خداوند وقتی انسان را در زمین قرار داد، یک دسته کلید و یک چراغ در اختیارش گذاشت تا بتواند با استفاده از هر دو مورد قفل های زیادی را باز کند. چراغ همین امکانات و منابع آموزشی است که آقای مهندس در دسترس ما قرار داده است و هر کس بر مبنای تفکر و تعقل خود از آنها استفاده میکند. حال هر چه تفکر و دانش ما بیشتر شود، نور چراغ هم بیشتر خواهد شود.
اینترنت و فضای مجازی امکاناتی است که میتوان از آنها استفاده درست نمود ولی اکثرا از آن به عنوان اسباب بازی استفاده میکنند. و در نهایت اگر بخواهیم جزء بندگان خاص خداوند باشیم راهی جز تزکیه و پالایش وجود ندارد.

همسفر فاطمه
 ما برای پیمودن راه به یک مثلث نیاز داریم ۱- مقصد و هدف ۲- قدرت بدنی ۳- وسیله .وبرای تعیین مقصد و هدف اولین کار تفکر و تعقل هست و برای قدرت بدنی هم جسم باید سالم باشد. شاید بعضیها  بتوانند با پای شکسته به مقصد برسند ولی با بدبختی و تزلزل همراه است و این افراد به کمال نمی رسند. اگر از دیگران چیزی میخواهیم باید بهترین شرایط را در نظر بگیریم و همه ما که پا به هستی می گذاریم چراغ در دست چپ و کلید در دست راست قرار دارد تا راحت تر قفل ها باز کنند یعنی همان مشکلات را بتوانند حل کنند چون انسان همیشه مورد آزمایش قرار می گیرد در کنگره ۶۰ چراغ همان متد DSTو شربتOT و سی دی ها و جهان بینی و ۱۴ وادی است و کلید رهایی هاست

همسفر خدیجه 
هر کس باید در حوزه کار خودش باشد ودر کار دیگری دخالت نکند.برای راهپیمایی یک مثلث تشکیل میشود که یک ضلع آن هدف و مقصد و ضلع بعدی قدرت و توان لازم بدن و ضلع دیگر آن وسیله .اگر پای فردی شکسته باشد پس توان و قدرتش پایین میآید .و اگر با پای شکسته به مقصد برسد با تزلزل و بدبختی همراه است وبه کمال نمی رسد .باید با تفکر پیش رفت اگر هم با شکست مواجه شد ناامید نشود و نباید روی عقل و اراده ما اثر منفی بگذارد .مهمترین چیز هنگام شکست ،استقامت هست و باید با نیروهای بیشتری به راه خود ادامه دهیم انسانی که به دنیا می آید در دست چپ آنها چراغ ودر دست راست آنها کلیدهای زیادی هست که نور بتابد به دست راست که با نور چراغ قفل را بتواند ببیند و باز کند .
چراغ همان جهانبینی و روش   Dst ،وادی ها، سی دی ها و...
این آموزشهامانند نور چراغی است که عقل شخص بیشتر میشود و جزو بندگان خاص خدادند قرار گیرد و باید تزکیه در تمام ابعاد وجود داشته باشد و باید نیروهای درون و بیرون با هم یکی شوند و هر دو دستمان تبدیل به نور الهی شود و به نفس مطمئنه و کمال می رسیم. امیدوارم تک تک انسانهای روی کره زمین هاله ای از نور شوند ویکی یکی قفلهای زندگیشان را خودشان باز کنند  .

تهیه گزارش : همسفر زینب لژیون یکم 
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفرحدیقه دوشنبه 14 بهمن 1398 10:16 ب.ظ
با سلام خدا قوت به راهنمای عزیز خانم آزاده و رهجویان مهربان و دوست داشتنی بسیار عالی و آموزنده بود
همسفر خدیجه لژیون ۵ دوشنبه 14 بهمن 1398 12:12 ق.ظ
سلام خداقوت به استادخوب ومهربانم خانم آزاده
خداقوت خانم زینب راهنمای بزرگوار
همسفر منصوره یکشنبه 13 بهمن 1398 02:16 ب.ظ
باسلام.خداقوت به کمک راهنمای محترم خانم آزاده عزیز.با آرزوی موفقیت برای اعضای لژیون.خداقوت به گروه سایت.
همسفر فاطمه سادات یکشنبه 13 بهمن 1398 12:16 ب.ظ
سلام،خداقوت خدمت راهنمای بزرگوار خانم آزاده عزیز و رهجوهای خوب لژیون،موفق باشید
سپاس از خانم زینب عزیز
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic