عملکرد لژیون...
دوشنبه 28 بهمن 1398 ساعت 09:54 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر زینب | ( نظرات )
برداشت اعضای لژیون هفتم، کمک راهنمای محترم خانم هاجر  در رابطه با سی دی سند بدون نقص


همسفر رقیه :
در سند بی نقص همیشه با فکر و اندیشه باید عمل کنیم و بین افراد در همه کارها تفاوت قائل نشویم که این باعث اختلاف بین آنها میشود .هر راهی که انتخاب میکنیم باید پایش بایستیم مانند یک سند که بدون هیچ ایرادی است تا قابل انتقال به دیگران باشد و آنها هم در زندگی خود به کار ببرند واگر در این بین نقص وجود داشت با تجربه و تفکر و اندیشه در پی حل آن باشیم یعنی تزکیه و پالایش را از خود شروع کنیم و عملی کنیم تا بتوانیم به دیگران انتقال دهیم و مثل یک سند و مدرک عمل کنیم تا موفق شویم .

همسفر یگانه :
علمی که تجربه شده باشد سندی است بدون نقص .ما باید اینرا به خاطر داشته باشیم که برای هر کاری باید مطمئن باشیم که سند بدون نقص است ‌.اگر نقص داشته باشد ایجاد مشگل میکند .هر شناسنامه نشان دهنده هویت فرد است اگر در شناسنامه اسم ما ویا تاریخ و محل تولد را اشتباه ثبت کنند شاید در ظاهر مشکلی نداشته باشد ولی در آینده مشگل ساز میشود .
من قبل از ورودم به کنگره اشتباهات زیادی داشتم ولی کنگره مسیر زندگی مرا تغییر داد .در کنگره نمونه ها و الگوهای زیادی هست که میتواند راه را به ما نشان دهد .راهنما کسی هست که مارا به خوبی درک میکند چون او هم مثل ما سختی و مشکلات را تجربه کرده است .امیدوارم همه ما تبدیل به سند بی نقص شویم .

همسفر فیروزه:
انسان وقتی تزکیه و پالایش را از خود شروع میکند ایمانش صد برابر میشود .وقتی در دوران سفر مواد شما پایین می آید ایمان قویتر میشود و اعتماد به نفس بیشتری پیدا میکنید .وقتی انسان به درمان میرسد دنیا را به گونه ای دیگر میبیند . زاویه دیدش تغییر میکند .

همسفر نسیبه 
ما برای هر کاری در تمام سطوح زندگی باید حساب و کتاب  داشته باشیم .این طور نیست که زیر هر چیزی رو امضاء کنم و بعدا بگوئیم خدا کریم است .سند باید بدون نقص باشد وگرنه ایجاد مشگل میکند و هر کس که شناسنامه دارد سند او ست برای همویتش و باید بدون نقص باشد .از نظر درمان اعتیاد تعادل باید بدون نقص باشد .کسی که حالش خراب است نه تعادل روحی دارد و نه تعادل جسمی .اگر من بخواهم به کسی آرامش بدهم باید خودم آرامش داشته باشم .

 همسفر طاهره:
انسانها باید سند بدون نقص باشند .وقتی میخواهند عملی را انجام دهند باید مطالعه و برسی لازم را با تفکر انجام دهند که آیا این عمل جواب میدهد یا نه و اگر سندی نقص داشته باشد یک روزی دچار مشگل میشود .در مورد اعتیاد هم متد دی اس تی سند است و سند آن انسانهایی هستند که رها شدند و به تعادل رسیدند.

همسفر الهام:
سند میتواند یک مکتوب و شاهد ،شیء یا هر چیزی باشد مهمترین چیز اینست که باید این سند بدون نقص باشد .بزرگترین شکست انسانها و دشمن انسانها از جهل و ناآگاهی آنهاست .انسانها هم باید با تفکر و اندیشه و کسب دانش و اطلاعات درست تبدیل به سند بدون نقص شوند تا بتوانند کتاب زندگی خود را به بهترین شکل ممکن بنویسند .هیچ چیز بی عیب و نقص نیست .نباید به خاطر یک یا دو عیب در فردی تمام محسنات و خوبیهای اورا نادیده گرفت .ما باید با تزکیه و پالایش را از خودمان شروع کنیم تا کلام و سخنان به دلها بنشیند .

همسفر فاطمه:
فرد مصرف کننده افکار و اندیشه و حرکاتی مًل یک جاده یخ زده است وقتی در مسیر کنگره قرار میگیرد و آموزش میبیند جاده یخبندان تبدیل به جاده های طبیعی میشود با تجربه و آموزش گرفتن دارای افکار و اندیشه سالم میشود وقتی به درمان می رسند دنیا را به گونه ای دیگر میبینند یعنی زاویه دیدشان عوض میشود .رفتار و کردار و دیدگاه و کنش و واکنش آنها عوض میشود و الگوی افرادی که خواستار رهایی هستند میشوند و باورشان میشود که این سند بدون نقص است .آقای مهندس با روشن کردن صورت جزء به اعتیاد سندی بدون نقص ایجاد کردند که مسیرهای بعدی را باز کرد.

همسفر طیبه :
سند مدارکی است که موضوعی را ثابت می کند. و باید این سند بدون نقص باشد وگرنه مشگل ساز میشود .اگر کسی وصیت کند ولی شاهد و گواه اوضاعی در کار نباشد بعدها موجب نزاع و درگیری بین وراث میشود .نیرومندترین دشمن انسان جهل کنارت نیست و همین جهل باعث میشود که بدون تفکر سندی را امضا کنیم .ممکن است کسی بدون تفکر به فردی وکالت دهد و این وکیل بعدها همه احوالش را تصاحب کند .پس برای هر کاری باید تفکر کرد .
ما باید آرامش داشته باشیم تا بتوانیم به دیگران آرامش دهیم .یک راهنما خودش سند بدون نقص است چرا که تجربه داشته و به تکامل رسیده و ایمانش قوی شده .سند بدون نقص دیگر در کنگره همه افرادی هستند که به رهایی رسیده اند و تفکر و اندیشه آنها درست شده و می توانند الگوی دیگران باشند برای به درمان رسیدن مصرف کنندگان .

تهیه گزارش : همسفر زینب لژیون یکم 
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر فاطمه سادات شنبه 3 اسفند 1398 09:50 ق.ظ
سلام،خداقوت خدمت راهنمای مهربان لژیون هفتم خانم هاجر عزیز،آرزوی موفقیت برای اعضای خوب لژیون
مریم همسفر ناصر چهارشنبه 30 بهمن 1398 09:30 ب.ظ
خداقوت به بچه های لژیون هفتم و راهنمای محترمشان خانم هاجر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic