گزارش عملکرد لِِژیون مجازی
شنبه 16 فروردین 1399 ساعت 08:27 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر حدیقه | ( نظرات )
عملکرد لژیون مجازی : کمک راهنمای محترم همسفر آزاده

موضوع سی دی : صور پنهان

همسفران نمایندگی قم
همسفر فیروزه
به عنوان اولین سی دی ارائه شده در سال ۹۹،ابتدا مهندس درباره بیماری کرونا و اهمیت مصرف سرکه سیب و D.sap در پیشگیری از این قضیه تاکید داشتند.
بحث در باره صور پنهان است.انسان کلا از صور آشکار یعنی همان فیزیولوژی یا جسم و صور پنهان یعنی همان افکار و اندیشه تشکیل شده است.
این ما هستیم که به قالب وجودی خود یا همان جسم خود رنگ و جان میدهیم.من هستم که تعیین میکنم چه موجودی باشم و چه خصوصیاتی داشته باشم.
همانطور که ما با خوردن غذاهای خوب به صور آشکار یا قالب خودمان اهمیت میدهیم و مواد مورد نیاز را به جسم خود میرسانیم ، باید غذای فکر و اندیشه یا همان صور پنهان هم از طریق قرار گرفتن در صراط مستقیم و دوری از ضد ارزشها و افکار آلوده پاک و سالم نگهداریم و آنرا بسازیم.مثل یک درخت که موقع آفت زدن، با سم و داروهای مخصوص آن آفت را از بین میبرند.
قالب وجودی ما باید از دوام مرغوبی برخوردار باشد در غیر اینصورت همیشه مریض هستیم و یکی از عواملی که هنوز روانپزشکان موفق به درمان بیماریهای روانی انسانها نشده اند همین عدم شناخت صور پنهان انسان است.
صور پنهان انسان مربوط به حتی قبل از خلقت صور آشکار انسان است و از بدو خلقت هم عبور میکند و سابقه دیرینه ای دارد و دارای قدرتهای ناشناخته ای است که باید بیرون بیایند چون جسم ما اگر هم سالمِ سالم باشد به تنهایی کافی نیست، مانند یک زمین کشاورزی خوب یا یک دانشگاه خوب است که اگر افکار و اندیشه پویایی وجود نداشته باشد ، فایده ای ندارد.
زندگی و امورات انسان ماند امواج دریا و شنهای صحرا در تلاطم هست، همانطور که اگر امواج دریا نباشد آب می گندد،اگر در زندگی انسان هم پستی و بلندی وجود نداشته باشد زندگی مفهومی ندارد.
و موضوع بعد اینکه انسان تا چیزی برای خدمت نداشته باشد به خدمت گرفته نمیشود.پس باید از توان خوب و عمل سالم برخوردار باشد تا به خدمت گرفته شود وسه ضلع مثلث عشق و عقل و ایمان را با همدیگر در وجود خود داشته باشد چون ایمان و عقل اگر در اوج هم باشند، بدون عشق ارزشی ندارد.

همسفر خدیجه

همسفرالهی که حال دلتون خوب خوب باشد مثل فصل بهار که زیبائیهائی دارد بسیارزیادوقتی برگهای جدید می روید وبه دنبالش شکوفهای زیباونوید بخش یک زندگی خوب وایدال است پس نباید باهرسختی شکست بخوریم ناامید بشویم به راه خودمان ادامه بدهیم که دروادی هشت میگویدباحرکت راه نمایان می شود آن هم در صراط مستقیم به طرف ارزشهاو دوری ازضدارزشهابه دوراز تهمت زدن غیبت کردن قضاوت کردن وقتی ازضدارزشهادوری کنیم وبه طرف ارزشهابرویم مسلما پایه وستون زندگیمان محکم واستوارمی شودبه نتیجه مطلوب وخداپسندانه میرسداین فرصتهارادوباره نمیتوانیم بدست بیاوریم زیرا زمان درحال گذرازلحظات به نحواحسن استفاده کنیم آدمی خودش خودش را می سازدهمیشه باید طوری زندگی کنیم که مشکلی پیش امد بتوانیم حلش کنیم درون ما مثل موج صخره ودریا درتلاطم هستند گاهی خوشحال گاهی غمگین گاهی متعادل وقتی درون دیگران نمیدانیم چه میگذرد نباید درمورد آن اظهار نظربکنیم بایستی افکارواندیشه ماسالم باشد تابه نتیجه مطلوب برسیم .

وقتی توانائی خوبی داشته باشیم به خدمت گرفته می شویم بایستی ایمان عقل عشق درحدتوانمان داشته باشیم تاروتعادل باشیم وبه آرامش وآسایش برسیم خیلی خوشحالم درکنگره هستم ازوقتی که مسئله کرونا درکشور پیش امد آقای مهندس راهکارها راآموزش میدهد آن هم بادلیل مدرک که تاکیدبردیسپ است چه نوشیدنی وچه بخور خیلی موثر است که دارای اسید اسیتیک است الهی که ریشه کن شوداین بلای خانمان سوز به زودی زود در شعبه جمع شویم

همسفر الهام
آغاز دیگر وزندگی و حیات جدید طبیعت بر همه مبارک باشد سلامت و با ایمان به خداوند و فرامین او امیدواریم همه آنچه اتفاق بیفتد در صراط مستقیم قرار بگیرد .فرامین خدا دوری از ضد ارزشها که اگر اینها را اجرا بکنیم هر چه اتفاق بیفتد در صراط  مستقیم قرار می گیرد. ما همه به قالب ها رنگ و جان می دهیم قالب اون جسم ماست .جسم ما درست کردیم جسم ما را درست نکرده است .جسم مثل یک تن پوش یا لباسی است که پوشیدیم حالا در می آوریم ولی ما هستیم .مسائل همیشه به گونه های متعددی پیش می‌آیند شن های صحرا هرگز آرام نیستند همچون امواج دریا اقیانوس ها در تلاطم به سر می برند درون ما هم به همین ترتیب است ثابت نیست یک روز خوشحالیم یک روز ناراحتیم.

مثلث های مختلفی داریم مثلث هایی که روابط انسان را تعیین میکند یا خوب یا  بد است این صور آشکار است ضلع سوم همیشه برای انسانها  مجهول می باشد که صور پنهان است از خلقت هم میگذرد و قدرت آن را نمی توانیم تخمین بزنیم . خوب می دانید که این تفکر و اندیشه انسان است که به سوی حقیقت می روند و این مکان ها چه آباد و مخروبه باشند همیشه ساکن هستند پس چیزی که برای ما انسان ها مهم است اندیشه وافکار ماست او هست که حرکت میکند پویا است.ما آنچه شده بودیم در خدمت قرار گرفتیم در جا ومکان خود نبودیم .پس این رو باید بدانیم که به گونه ای زندگی بکنیم که ما همیشه هستیم.


همسفر ملیحه
قالب از ما هست شد، نی ما از او
باده از ما مست شد، نی ما از او
جسم انسان مانند یک تن پوش است، که این نفس و یا حقیقت ما آن را می سازد و به آن رنگ و جان می دهد، و با مرگ، این جسم است که نابود می شود، و خودِ انسان هرگز از بین نمی رود.
ما با ورود میکروب ها و افکار منفی، انواع بیماری ها را وارد جسم خود می کنیم، و شاید تا مدتی در ظاهر خوب به نظر برسیم، ولی در درون، در حال پوسیده شدن و از بین رفتن هستیم.
برای اینکه جسم سالمی داشته باشیم، همانطور که خداوند در قرآن می فرمایند، باید به غذایی که مصرف می کنیم، توجه داشته باشیم، و همانطوری که آب آلوده باعث آفت و نابودی گیاهان می شود، کارهای ضدارزشی نیز، انسان را آلوده و به نابودی می کشاند، و با عمل کردن به فرامین خداوند که همان دوری از ضد ارزش ها و پرداختن به ارزش هاست، به آرامش و آسایش خواهیم رسید و جسم کمتر آسیب خواهد دید.
هستی و زندگی در جریان هستند و در این حرکت، اتفاقات خوب و بد، مثل امواج دریا، زندگی ما را تحت تاثیر قرار می دهند و ما باید از آنها آموزش بگیریم، و اگر با آمدن به این حیات  هیچ حرکت و تلاشی برای ارتقاء خود نکنیم، مانند آب راکد تبدیل به گنداب می شویم.
روابط بین انسان ها یا خوب و یا بد است، که این را در صور آشکار می بینیم، ولی انسان ها از طریق صور پنهان نیز با هم در ارتباط هستند و این به قبل از خلقت انسان می رسد و برای ما مجهول است.
ما در هر شرایطی باید به سه موضوع توجه داشته باشیم و به یک اندازه در خود رشد بدهیم که ایمان، عقل و عشق می باشد. یعنی اگر هر چقدر از نظر ایمان و عقل رشد کنیم ولی وجودمان خالی از عشق و محبت باشد، هیچ ارزشی نداریم.
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفرسمیه (همسفرمصطفی) لژیون 6 سه شنبه 26 فروردین 1399 11:40 ب.ظ
باسلام تشکر از کمک راهنمای محترم خانم آزاده ورهجوهای پر تلاشتون مثل همیشه مطلب‌هاتون زیبا وپر معنی بود.وتشکر از گروه سایت.
همسفرروزیتا شنبه 23 فروردین 1399 11:22 ق.ظ
سلام خداقوت همسفران عزیز
طیبه لژیون ۷ جمعه 22 فروردین 1399 02:19 ق.ظ
باسلام خسته نباشیدراهنمای عزیز خانم ازاده وخانمهای لژیون،،بسیارعالی وخوب توضیح دادین،استفاده کردم،ممنون که هستین،
همسفرفاطمه لژیون۴ پنجشنبه 21 فروردین 1399 10:40 ق.ظ
با عرض سلام وخداقوت خدمت کمک راهنمای محترم خانم آزاده ورهجوهای محترم مطالب عالی بود استفاده کردیم وخداقوت به خانم حدیقه عزیز موفق باشید
همسفر هاجر لژیون چهارم سه شنبه 19 فروردین 1399 10:28 ب.ظ
خداقوت و خسته نباشید به تمام عزیزان...تشکر از گروه محترم سایت
همسفر اکرم سه شنبه 19 فروردین 1399 09:20 ب.ظ
سلام وخسته نباشید خدمت خانم آزاده عزیز ورهجوهای محترمشان از مطالب شما استفاده کردم موفق باشید و تشکر از گروه سایت
همسفرنسیبه ل 5 سه شنبه 19 فروردین 1399 07:59 ب.ظ
باتشکراز راهنمای عزیزخانم آزاده.باتشکراز خواهران لژیون5.عالی بود .
مسافرحمیدبهشهر سه شنبه 19 فروردین 1399 09:49 ق.ظ
خداقوت همسفران
همسفر زهره لژیون ششم دوشنبه 18 فروردین 1399 10:19 ب.ظ
خیلی عالی با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان
همسفرفرشته دوشنبه 18 فروردین 1399 07:29 ب.ظ
باعرض سلام وخداقوت خدمت خانم آزاده عزیزوهمسفران گل بسیارعالی وتشکرمیکنم ازحدیقه عزیز
مریم همسفر ناصر دوشنبه 18 فروردین 1399 05:41 ب.ظ
خداقوت به راهنمای عزیز خانم آزاده و رهجویان محترمش،امیدوارم سلامت و موفق باشید
دوشنبه 18 فروردین 1399 02:54 ب.ظ
سلام
مطالب بسیار عالی بود عزیزان
باتشکرازگروه سایت
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic