عملکرد لژیون ....
سه شنبه 30 اردیبهشت 1399 ساعت 09:08 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر زینب | ( نظرات )
برداشت اعضای لژیون سوم ، کمک راهنمای محترم خانم ملیحه در رابطه با سی دی نفس و جسم 

عملکرد لژیون مجازی؛ لژیون هفتم
همسفر الهه 
نفس چیست ؟ آن چیزی هست که تعیین موجودیت میکند در ظاهر و باطن .انسان باید در اصل شعور و آگاهی خودش را بالا ببرد تا بتواند نفس خود را به بالاترین جایگاه برساند و وقتی بخواهیم به شعور و آگاهی برسیم به شناخت یعنی اطلاعات داشته باشیم یک انسان احتیاج به نقشه راه دارد که بتواند به آن شناخت و آگاهی دسترسی پیدا کند .
نفس یک بوته،بوته را موجودیت میکند نه یک گیاه را .نفس انسان را موجودیت میکند .انسان باقی است فنا پزیر نیست چون در هنگام مرگ چیزی که از انسان باقی میماند همان نفس است همان اندوخته و اطلاعات و آگاهی است که فرشتگان مرگ با خودشان میبرند و جسم از بین میرود .
در این سی دی میاموزیم که باید در برابر مساعل محکم باشیم و ترس به خود راه ندهیم و محکم بودن یعنی بالا بردن شناخت و آگاهی.

 همسفر معصومه
مسائلی که برایم پیش میاید باید محکم و قوی باشیم و این محکم بودن نیاز به دانش و آگاهی دارد و  وقتی دانش و آگاهی بخواهیم باید به شناخت برسیم شناخت یعنی اطلاعاتی داشته باشیم وقتی انسان بداند هر کاری میکند جوابش را میبیند  به زندگی مطمعن میشود و از مشکلات نمیترسد عضای کنگره ۶۰ چون شناخت کامل از مواد مخدر و اثراتش بر بدن را داشتن توانستند درست  درمان شوند تمام ذرات هستی دارای شعور و آگاهی هستند .نفس ان چیزی هست که تعیین موجودیت میکند و نفسی که شعورش به اندازه یک بوته بیابانی باشد بوته بیابانی را به وجود میاورد نه درخت خرما را یک نفسی که بخواهد انسان شود مراحل و آموزش های زیادی را باید ببیند.ما دارای دو بخش هستیم یک صور آشکار و یک صور پنهان و اگر نتوانستیم بیماری های روحی و روانی را درمان کنیم چون عامل بیرونی و نفس را درک نکردیم.
مسائل منفی و نیرو های باز دارنده همیشه هستند و ما نمیتوانیم انها را یک مرتبه از بین ببریم باید به آرامی حرکت کنیم. قانون کائنات این هست که تا زمانی که کسی از ما درخواست کمک نکرد ما اجازه کمک کردن نداریم.زمان مثل طلا هست و باید ارزش ان را بدانیم .
ما دو گروه انسان بدبخت داریم یک گروه که حرف هیچ کس را گوش نمیکند و دیگری کسی که حرف همه را گوش میکند و این دو کروه در کارشان افراط و تفریط میکنند

 همسفر لیلا 
در ابتدا سی دی اقای مهندس مثالی از رودی میزند که در مسیر خودش جاری هست و قدرتی برای مراقبت و محافظت از خویش ندارد.همواره عامل بیرونی الودگی هایی را برایش ایجاد میکند مثلا سنگ و کلوخ می اندازد یا مواد معدنی و سمی از کوه ها سرازیر میشود و وارد رود ها میشود .
با کمی تفکر این اندیشه به ذهن میرسد که با ایجاد کانال میتوان مانع ورود این الودگی ها شد.
همین مثال در مورد انسان هم صادق هست انسان همواره در مسیر زندگی در معرض مشکلات و نیرو های ناشناخته و منفی از محیط بیرون و حتی درون خویش میباشد که با توجه به مثال بالا میتوان با ایجاد یک سد و کانالی به نام دانایی خود را از این اسیب ها حفظ نماید.دانایی و آگاهی باعث مسطحکم و قوی شدن انسان ها در زندگی میشکد و در نقطه مقابل دانایی نقطه ای به نام ترس وجود دارد که انسان را از ناحیه تفکر فلج ساخته و باعث میشود انسان نتواند حتی ساده ترین کار ها را انجام دهد.نفس چیزی هست که در انسان تعیین موجودیت میکند در ظاهر و باطن .نفس درجه بندی دارد مثلا نفس یک بوته بیابانی با نفس یک درخت حرما یکی نیست برای تگامل نفس آگاهی و دانایی و تحذیب نفس نیاز هست .مشکلات و نیرو های منفی همیشه در مسیر زندگی خواهند بود ما نباید تمام انرژی خود را صرف از بین بردن این نیرو ها کنیم.سعی کنیم از نیرو های خودمان در جهت مثبت و باز سازی خودمان و افکارمان و باورمان استفاده کنیم.
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر فاطمه سادات چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399 10:49 ق.ظ
سلام و خدا قوت خدمت راهنمای عزیزم خانم ملیحه و اعضای خوب لژیون
همسفر روزیتا چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399 12:43 ق.ظ
خدا قوت
همسفر لیلا سه شنبه 30 اردیبهشت 1399 11:09 ق.ظ
تشکر از خانم ملیحه و رهجوهای عزیزش
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic