گفتگو با راهنمای محترم تازه واردین "همسفر روزیتا " عضو لژیون سردار
سه شنبه 6 خرداد 1399 ساعت 08:08 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر شیوا | ( نظرات )
گفتگو با راهنمای محترم تازه واردین  "همسفر  روزیتا " عضو لژیون سردار

لطفابه رسم کنگره خود معرفی کنید؟

سلام دوستان روزیتا هستم همسفر حمید. تخریب بیش از ۲۰ سال  و آنتی ایکس مصرفی مسافر تریاک به روش dst  داروی درمان شربت اوتی ،مدت سفر ده ماه و ده روز با راهنمای خوب مسافرم آقا مهدی یوسفی و راهنمای عزیز خود خانم اکرم رهایی ۴ سال و ۱ ماه.

 از اوایل ورود خود به کنگره و جذب شدن شما به کنگره ،توسط پدر خود بگویید؟

 پدرم خیلی حال بدی داشت واقعا قابل وصف نیست کسانی که از اوایل این مکان مقدس حضور داشتند میدانند که پدرم چه حالی داشت و با خوب شدن در همه زمینه‌ها،  من که بهشهر زندگی نمی کردم انقدر دوست داشتم بیایم وببینم که کجاست که پدرم مدام  میگوید مرزبان هستم ، یعنی چه ؟راهنما  چی هست ؟اینهارا دوست داشتم که خدا را شکر ،شرایط جوری شد برای زندگی  بهشهر آمدم و همسفر پدرم شدم واقعا هم خدا را شاکرم جزء این مکان مقدس شدم و باعث آرامش من شد.
واقعا خیلی رفتارهای بدی داشتم شاید بگویم که اول برای خودم می آیم تا مسافرام، خودمان وقتی میاییم حالمان خرابتر از مسافرهایمان است.
 
در کنگره چه جایگاه خدمتی را تجربه کردید؟

جایگاه خدمتی واقعاً با ارزش هستند در  کنگره من همخدمت را دوست داشتم . درسایت،  پارکبان در روزهای جمعه در پارک بوستان  و مسئول اپلیکیشن،  دبیر جلسات و عضو لژیون سر دار شدم ،دبیر ونگهبان لژیون سردار، راهنمای تازه واردین.

با حضور در کنگره نگاه شما چه تغییری کرد ؟

واقعا در کنگره اگر دوست داشته باشی و  بخواهی انها را عملی کنید در زندگی واقعا نقش مهمی دارد. نه تنهادرزندگی ، در  تربیت بچه‌ها و آرامش خودم خیلی نقش دارد .
بعد از اینکه متوجه شویمچه تغییراتی به وجود آمده ،  کاری می‌خواهیم انجام بدهیم ، یاد سی دی آقای مهندس می افتیم و این کار را انجام نمی دهیم و این خیلی جالب است.

از ورود و جذب شدن خود به لژیون سردار بگویید ؟

لژیون سردار هم یک  خدمت است و من همیشه از اول دوست داشتم لژیون سردار وتازه واردین  را تجربه کنمو قبول هم  شدم ، هرچه خواسته باشد همان میشود .بعد چون همه این پولی که میدیم این باعث آرامش آدم میشود جذب شدم ، از نظر خودم بهترین خدمت در کنگره بود و  در شعبه اخودمان آقا ی زرکش که حضور داشتندو  صحبت کردند بیشتر جذب شدم و خدا را شکر لایق این بودم که امسال در لژیون  سردار باشم امیدوارم که همیشه بتوانم بمانم .

پس از پذیرفته شدن راهنمای تازه واردین تفاوتی در زندگی خود به واسطه این خدمت احساس کردید؟ همچنین بعد از عضو شدن در لژیون سردار ؟

باید بگویم خیلی خیلی حس خوبی دارم در زمینه زندگی که خیلی نقش داشت برایم خیلی با ارزش بود .بیرون از کنگره کسی نمیداند چی است . ولی من میبالم به اینکه کنگره ای هستم و همین هزینه که اعضا لژیون سردار ۶ میلیون پرداخت می کنند با همین پول های اعضا یک شعبه دیگر ساخته میشود و حال خیلی ها مثل پدر من خوب میشود و باعث دلگرمی من است .

زیباترین حس که در کنگره در شما به وجود آمد؟

 زیباترین حس، محبت و عشق است ،آن وادی ۱۴ بین اعضا واقعا دلم برای تک تک عزیزان در این شرایط تنگ شده ،  بعد قرنطینه که به شعبه امدم و بچه ها را دیدم، انگار خواهر و مادر خودم  راچندین سال ندیدم .و بهترین حس این است که ، زمانی که در کنگره حضور داریم انگاردر  بهشتی هستیم  که در آن  غم و غصه ای وجود ندارد.

به نظر شما یک لژیون سردار چه پیامی برای بقیه میتواند داشته باشد ؟

کسی میتواند و شرایطش را داردحتما عضو بشود،  در برابر درمان مسافران کمترین هزینه ای است که  میشهودپرداخت کرد، تا به آرامش برسیم .هیچ وقت نباید ترس داشت و پولی که میخواهید ببخشید ،برای بخشیدن است  شاید قبلا خودم به زور پول خرج می کردم یا به کسی می دادم ، ولی از زمانی که عضو شدم زندگی برایم راحت تر شد ، به قول آقای مهندس بایدآن دنیاکوله بارت را پر کنید ، چقدر میخواهی جمع کنید هیچکس مادیات را به آن  دنیا نمی برد.

فرض که صدای شما به گوش همگان در دنیا برسد چه میگوید؟

من از طرف خودم میگویم، بخشش بهترین حس دنیا است یک روز قبل از جشن گلریزان بود، که آقا مهدی یوسفی ، راهنمای پدرم گفت: اگر ۲۰ میلیون تومان بدهکاری داری فکر کن ۶ تومان هم روی آن میشود ۲۶ میلیون تومان ،من توانستم ۲۶ تومان میتوانی، با این حرفش چندین نفر عضو شدیم و واقعاً بخشش کنید، حال دل خودمان خوب میشود وبه  آن آرامشی که میخواهی میرسی، که این  واقعا حس قشنگی است.

کلام اخر؟

پایان سخن که خیلی ممنون از بچه های سایت،  مشارکت حس  خوبی به آدم میدهد،  خدا را شاکرم که الان اینجا هستم ودر این  مکان مقدس می توانم حضور داشته باشم،  امیدوارم که روز به روزاوضاع  بهتر بشود و  بتوانیم  مثل قبل همدیگر را ببینیم .
من به عنوان الان تو این شرایط نگهبان سردار، از همسفران عزیز می‌خواهم بخشش کنید،  شما فقط باید خواسته قوی داشته باشید ،  اول خواسته اگر باشد به هر چیزی بخواهی می رسی. ممنونم
از آقای مهندس دژاکام و خانواده محترمشان تشکر و قدر دانی می کنم و همچنین از کمک راهنمای عزیزم خانم اکرم که در این مسیر من را همراهی میکنند .


تهیه گزارش : همسفر لیلا

تایپ گزارش: همسفر شیوا

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر هاجر دوشنبه 12 خرداد 1399 08:13 ق.ظ
سلام
رزیتا جان مطالب خوبی رو بیان کردیدواقعا خدمتگذار خوبی بودید انشالله خیرو برکت خدمت صادقانه شما به زندگیتون برگرده و ذخیره اخرت بشه
مریم همسفر ناصر جمعه 9 خرداد 1399 11:30 ق.ظ
خدا قوت به خانم رزیتای عزیز، ممنون از صحبت های زیباتون
همسفر سمیه(رضا) لژیون ۶ جمعه 9 خرداد 1399 02:09 ق.ظ
با سلام,مثل همیشه عالی بود خانم رزیتای عزیز و دوست داشتنی,واقعا زیبا ودلنشین بود,با ارزوی دیدنت در جایگاه خدمتی بالاتر
پنجشنبه 8 خرداد 1399 10:52 ق.ظ
عالی بود.موفق باشید
همسفرملیحه چهارشنبه 7 خرداد 1399 11:32 ب.ظ
سلام
بسیار عالی خانم رزیتا عزیز آرزوی موفقیت و جایگاه های خدمتی بالاتر برای شما همسفر عزیز
خداقوت نویسنده ی محترم
همسفر رقیه لژیون دوم چهارشنبه 7 خرداد 1399 05:51 ب.ظ
سلام و خداقوت خدمت روزیتا عزیز ومهربان انشااله جایگاههای خدمتی بالاتر رو تجربه کنی
همسفر هاجر لژیون 4 چهارشنبه 7 خرداد 1399 11:12 ق.ظ
سلام و خداقوت به رزیتای عزیز...مثل همیشه عالی و دلنشین بود.....تشکر از گروه سایت
همسفر روزیتا چهارشنبه 7 خرداد 1399 12:37 ق.ظ
ممنون از خان لیلا عزیز
همسفر اکرم‌ چهارشنبه 7 خرداد 1399 12:09 ق.ظ
سلام گفتگوی دلنشین وزیبایی بود رزیتا جان امیدوارم در این جایگاه هم خوش بدرخشی و ممنونم از گروه سایت
همسفر لیلا سه شنبه 6 خرداد 1399 10:44 ب.ظ
با تشکر از خانم روزیتای عزیز ،بسیار عالی
همسفرسکینه ل4 سه شنبه 6 خرداد 1399 10:30 ب.ظ
باتشکرازروزیتا عزیز وگفتگو زیبا وپرانرژی
وباتشکراز گروه سایت
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات