عملکرد لژیون مجازی.....
جمعه 10 مرداد 1399 ساعت 11:11 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر فاطمه سادات | ( نظرات )
لژیون مجازی همسفران کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج بهشهر در روز پنج شنبه 99/05/09 در فضای مجازی با استادی راهنمای محترم خانم آزاده با دستور جلسه سی دی اختلاف ارتفاع در ساعت 6 بعد از ظهر آغاز به کار گردید.


همسفر نسیبه:
سلام نسیبه هستم همسفر 
استاد می فرمایند که اختلاف ارتفاع باید باشد، اگر نباشد هستی به حرکت در نمی آید. نیروهای مثبت و منفی باید باشد تا هستی جریان پیدا کند و ما ببنیم نقش ما در این جا  چیست؟ باید انتخاب کنیم در زمره نیروی الهی هستیم یا در زمره نیروی شیطانی.

همسفر فاطمه: 
 سلام دوستان فاطمه هستم یک همسفر
هستی برای اینکه بتواند جریان داشته باشد و در حرکت باشد باید اختلاف ارتفاع داشته باشد مثل آب زمانی که می خواهد درجریان باشد باید یک منبع آب در قسمت بالا و یک نقطه در قسمت پایین باشد تا آب جریان داشته باشد. نظام هستی بر پایه اضداد بنا شده و نیروهای منفی و شیطانی که جز نیروهای مکمل و ضروری است مثل اینکه تا ظلمت نباشد نور مفهومی ندارد. انسان برای تکامل به حیات آمده و وجود نیروی شیطانی ضروری است. خداوند قوه ی اختیار را به ما داده که به سمت کدام نیرو کشیده شویم به سمت ظلمت و تاریکی و منفی و یا به سمت مثبت یا روشنی این بسته به معرفت و دانش و آگاهی ما دارد. حالا برای خارج شدن از نیروی منفی یکدفعه انجام نمیشود و نیاز به زمان خاص خودش دارد مثل خانمی که باردار است و باید نه ماه صبر کند.
کسانی که مواد مخدر مصرف میکنند، مسلما جز نیروی شیطانی قرار دارند. شاید خودشان هم باور نکنند و قبول هم ندارند چون اختیار جسم، دست نیروهای شیطانی است و نمیتوانند بر جسم خودشان مسلط باشند.
برای بدست آوردن هرچیز باید بهایش را بدهیم مثل کسی که یک نفر را دوست دارد و بخاطر عشقش باید پی همه چیز را به تنش بمالد تا به عشقش برسد.
انسانها اگر چیزی را اختراع و کشف کنند فقط متعلق به خودشان نیست بلکه متعلق به همه انسانهاست مثل متد DSD که آقای مهندس کشف کردند و دراختیار همه قرار گرفت و این خیلی ارزشمند است و از بین نمیرود. شذید تخریب شود اما از بین نمیرود.
زندگی ما با مرگ از بین نمیرود چون قبل ازسنکه به جهان خاکی بیاییم، اول در ظلمات ثلالثه خلق شدیم که همان سه مرحله جمادی، نباتی و حیوانی. بعد در شکم مادر خلق شدیم و بعد در جهان خاکی آمدیم و زندگی ادامه دارد چون این چرخه ادامه دارد.
آمدیم که در این جهان امتحان بدهیم و آموزش کسب کنیم و به جهان دیگر برگردیم.

 همسفر ملیحه:
هستی برای اینکه بتواند در جریان و حرکت باشد، باید اختلاف ارتفاع وجود داشته باشد. نیروهای منفی و شیطانی هم جزء نیروهای مکمل هستند و وجودشان برای ادامه حیات ضروری می باشد، چون نظام هستی بر مبنای اضداد می تواند به کار خود ادامه بدهد، و اگر همیشه همه مسائل خوب و روتین باشند، دیگر خوبی و حال خوش معنای خود را از دست می دهد، و موضوع مهم دیگری که وجود دارد اینکه، انسان برای تکامل پا به این حیات گذاشته، بنابراین وجود نیروهای شیطانی الزامی است.
حال طبق ویژگی اختیار که خداوند برای انسان در نظر گرفته، این بستگی به ما دارد که به سمت کدام نیروها کشیده شویم؛ نیروهای مثبت و الهی یا نیروهای منفی و شیطانی.
مسئله قابل توجه اینجاست؛ کسانی که تحت فرمان نیروهای شیطانی قرار دارند، خود این را قبول و باور ندارند، چون این خصلت نیروهای شیطانی است و طبق گفته بزرگان؛ هیچ فسادی انجام نمی گیرد، مگر لباس تقوا به تن کند.
حال برای خارج شدن و دوری از نیروهای منفی، این یکمرتبه اتفاق نمی افتد و باید ذره ذره تغییرات بوجود بیایند تا تبدیل انجام شود، باید یکسری مسائل را حل کرد و تلاش هایی را انجام داد و بهای آن را پرداخت کرد، تا راه برای انسان باز شود.
انسانها در طول حیات در حال امتحان شدن هستند، و این محک زده شدن به این خاطر است که، هستی عیار انسانها را بسنجد و بداند در کجا مورد کاربرد قرار بگیرند، و هر چه در امتحانات سربلندتر شوند، به مراحل بالاتر گمارده می شوند.

همسفر فیروزه:
 سلام دوستان فیروزه هستم همسفر
موضوع بحث سی دی اختلاف ارتفاع در مورد وجود نیروهای شیطانی هست، ما چه بخواهیم چه نخواهیم و چه منکر این قضیه بشویم به هر حال نیروهای شیطانی در زندگی ما وجود دارد، چون اینها به عنوان نیروهای مکمل هستند و بدون اینها هستی نمیتواند در جریان باشد همانطوریکه برای اینکه آب روی زمین جاری شود حتما باید اختلاف ارتفاعی وجود داشته باشد و یک پَستی و بلندی وجود داشته باشد تا آب بتواند با پتانسیل و انرژی بیشتری در جریان باشد، نیروهای شیطانی هم همین حکم را دارندچون قانون کائنات بر مبنای اضداد است چنانچه اگر ظلمت نبود نور معنی نداشت.و اگر قطب مثبت و منفی در باطری ماشین وجود نداشت برقی تولید نمی شد که ماشین حرکت کند، همین دو قطب مثبت و منفی اگر به هم متصل شوند ممکن است جرقه های وحشتناکی هم ایجاد کنند و نتوانند همدیگر را تحمل کنند اما در پرتو بودن این دو با هم هست که برق تولید میشود و باطری و سپس ماشین به حرکت در می آید . پس وجود نیروهای شیطانی لازمه حیات و هستی هستند ولی ما این وسط باید با تفکر و اندیشه درست نقش خود را انتخاب کنیم که به کدام طرف حرکت کنیم، به طرف ارزشها یا ضد ارزشها؟!
حالا کسی که به طرف ضد ارزشها میرود، تحت مالکیت نیروهای شیطانی در می آید و باید راه را پیدا کند و تسویه حساب کند و از مالکیت آنها بیرون بیاید که اینهم کار آسان و راحتی نیست و این تغییر یکبارگی انجام نمیشود.مثل کسی که در تاریکی محض است و وقتی وارد نور میشود چه بسا از قدرت آن نور کور شود.پس باید کم کم راه باز شود و آنموقع هست که باید یکسری مسائل حل شود تا عشق را درک کند.
مورد بعد در مورد بیکران بود، کران یعنی گوشه،لبه و بیکران یعنی وسعت و بی نهایت.میگوید تمام اختراعات و ابداعات و نوآوریهای انسانها باید به تمام انسانهای دیگر در زمین و آسمان و بُعدهای دیگر انتقال و انتشار داده شود،مخصوصا اگر چیزی باشد که اثر گذار باشد و تبدیل به یک علم هم بشود و روی چرخه بهره برداری بیفتد که دیگر اثر خودش را کاملا میگذارد و ارزش آن به انتقال دادن آن است مانند علمی که زکات آن نشر آن است.
و مورد بعد در مورد امتحاناتی بود که ما انسانها می شویم. ما به عنوان موجودی که بقا دارد  باید امتحان بشویم که معلوم بشود به درد کجا میخوریم و کجا میشود از ما استفاده کرد.
پس هستی برای اینکه سیستم خودش را بچرخاند باید از نیروهای خودش در شرایط زمانی و مکانی خاص امتحان بگیرد.ممکن است بعضی مواقع این امتحانات پوست انسان را بکَند ولی در این سیر انسان با آن تفکر و اندیشه درست باید آنقدر پخته بشود و به نقطه ای برسدکه تحمل آن امتحانات برایش راحت باشد

همسفر خدیجه:
ازسی دی اختلاف ارتفاع آموزش گرفتم هرچیزی که در جریان هست بایستی ارتفاع پستی بلندی داشته باشد حتی نیروهای شیطانی وجودشان الزامی است 
بدون اینها زندگی شکل نمیگیرد اگر ظلمت نباشد نورمفهومی ندارددرحال حاضرمادرم درحال درمان هست وقتی که جواب آزمایش میگیریم یک قسمت از اعضای بدنش سالم خیلی خوشحال میشم همین یک پستی بلندی هست بخواهم دراین مورد مثالی بزنم بازی فوتبال یک فوتبالی که ازدقایق اول بازی شروع به گل زدن کنندهیچ هیجانی نداردولی وقتی همین بازی فوتبال تو دقیقه نود گل بزنندچه هیجانی دارد زندگی هم همین طور یک گرفتاری پیش میادوقتی باتمام ناامیدی یک راه گشا باز شود چه حالی به آدم دست می دهد باید یاد بگیرم که جایگاهم همیشگی نیست باید طوری باشم که همه چیزرا مثبت نگاه کنم اگربلد نباشم به سمت منفی بروم راه برگشت سخت هست وپیداکردنش هم سخت باید یادبگیرم که هرچیزی یهوئی امکان پذیر نیست بایستی تغییر کندتاتبدیل شود تایکسری مسائل به تدریج حل نشود راه بازنمی شود باید تلاش وفداکاری داشته باشد
ازاستادم خانم آزاده سپاسگزارم آموزشها ومثالهای به موقع ایشون به این مقطع رسیدم میتونم خیلی قویتر ازقبل راهمو ادامه بدهم

همسفر فاطمه:
همینطور که ازاسم سی دی مشخصه اختلاف ارتفاع یعنی باید بالا و پایینی وپستی بلندی باشه تا آب به جریان دربیاد ،توزندگی باید سختی باشه تاقدر آسایش روبدونیم،قهری باشه تا آشتی معنا پیداکنه.وهستی بر مبنای اضداد هستش که ۲تا نیرو اهریمنی یا شیطانی که منفی و ضدارزش هاهستن یکی دیگه نیروی الهی که مثبته وارزش ها این دست خودمونه که چه راهی رو انتخاب کنیم.واگر به سمت نیروی شیطانی بریم برگشت از اون کار سختیه.واگر هم سمت ضدارزش هابریم قتل،جنایت،یا...باید بهاشو پرداخت کنیم.اگر کاری بخواد به نتیجه ی درست برسه باید زمانش طی بشه تندوسریع به نتیجه نمیرسه مثل بارداری،سفرمسافرامون همه زمان خاص خودشو داره وهرچیزی که توسط انسان یا حتی حیوان ها هم کشف ویااختراع بشه برای بقیه ی موجودات هم دردسترس وقابل استفاده هستن مثل مبایل،تلوزیون،برق و...و ما برای اینکه تو زندگی به جایگاه بالاتری برسیم باید امتحان بدیم امتحان هم آسون نمیشه سختی خودشو داره و خداوند طبق توان هر انسانی سرراهش سختی ومشکلات میزاره مثل سختی ها ومشکلات زندگی ما که شاید هر کس دیگه ای نتونه جای ما باشه با این مشکلات مسلما ماهم نمیتونیم بامشکلات دیگران کنار بیایم و جای اونا باشیم و پس از تحمل سختی هابود و اومدیم کنگره انشاءالله بتونیم آموزش هارو تو زندگی ورفتارمون کاربردی کنیم و تغییر کنیم وبه جایگاههای بالاتری تو زندگی برسیم ممنونم مرسی.

تهیه گزارش همسفر فاطمه سادات لژیون راهنمای محترم خانم ملیحه 
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر روزیتا شنبه 11 مرداد 1399 04:08 ب.ظ
سلام و خدا قوت به همسفران لزیون پنحم
شنبه 11 مرداد 1399 03:13 ب.ظ
با سلام.خداقوت به کمک راهنمای محترم خانم آزاده عزیز و اعضای لژیون.امیدوارم موفق باشید.
تشکر و خداقوت از گروه سایت.
همسفرفرشته شنبه 11 مرداد 1399 02:35 ب.ظ
خداقوت همسفران عزیزوبخصوص خانم آزاده عزیزم آرزوی سلامتی وموفقیت برای تک تک عزیزان دارم وتشکرمیکنم ازخانم فاطمه سادات
همسفر لیلا شنبه 11 مرداد 1399 01:52 ب.ظ
با تشکر از اعضای لژیون پنجم
همسفرملیحه شنبه 11 مرداد 1399 12:26 ب.ظ
سلام و خداقوت خدمت شما عزیزان
آرزوی موفقیت برای شما همسفران عزیز
خداقوت نویسنده ی محترم
همسفر حدیقه شنبه 11 مرداد 1399 10:09 ق.ظ
خداقوت و خسته نباشید میگم به راهنمای محترم خانم آزاده عزیز و دوست داشتنی و همچنین به راهجویان خوبشان عالی بود ممنونم از گروه سایت
شنبه 11 مرداد 1399 06:54 ق.ظ
خدا قوت خدمت راهنمای عزیز خانم آزاده و رهجوهای محترم
باتشکر از کروه سایت
همسفر نصیبه ل ۷ جمعه 10 مرداد 1399 01:04 ب.ظ
با سلام و خدا قوت به همسفران لژیون پنجم و خدا قوت به کمک راهنمای محترم خانم آزاده ی عزیز عالی بود استفاده کردیم . و یک خدا قوت ویژه به خانم فاطمه سادات عزیز
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات