کارگاه اموزشی عمومی..
جمعه 31 خرداد 1398 ساعت 11:14 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر روزیتا | ( نظرات )
ششمین جلسه از دور هجدهم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی ایجنت محترم مسافر مهدی و نگهبانی مسافر سعید و دبیری  مسافر ابراهیم با دستور جلسه "چگونه از کنگره 60 قدردانی می کنیم؟ " در تاریخ 98/03/30 رأس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.

همچنین در این جلسه تولد اولین سال رهایی مرزبان محترم مسافر کاظم جشن گرفته شد.خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان مهدی هستم یک مسافر.
خیلی ممنونم و خدا را شکر می کنم این فرصت به بنده داده شد تا در این جایگاه قرار بگیریم. از نگهبان و دبیر محترم تشکر می کنم این فرصت را در اختیارم قرار دادن تا خدمت کنم و آموزش بگیرم. آرزوی موفقیت دارم برای عزیزانی که امروز در آزمون کمک راهنمای شرکت داشتند، سوال ها را نگاه کردم پیش خودم گفتم هر کس که در جلسات و لژیون حضور داشت قطعا باید سوال ها را جواب بدهد اگر آنهایی که  فرصت مطالعه کم داشتند با حضور در لژیون و گوش به فرمان راهنما بودند قطعا قبول خواهند شد، کلا برای همه شما آرزوی موفقیت دارم. دستور جلسه امروز دارای دو بخش می باشد، یک دستور جلسه هفتگی، چگونه از کنگره 60 قدردانی کنیم؟ بخش دوم ما تولد مرزبان محترم آقا کاظم می باشد.

در مورد دستور جلسه، وجود تمامی مشکلات و بلاهای که در زندگی ما وجود داشت و دارد بخاطر این است که ناسپاس بودیم، هر کجا که ناسپاسی کردیم از آن روزنه و شکاف که نور وارد زندگی ما می شود بسته شد و هیچ راهی هم وجود ندارد مگر آنکه معکوس عمل کنیم یعنی سپاسگزاری را فرا بگیریم، اگر یک شخص  یک لیوان آب حالا به هر نیتی به ما می دهد و رفع تشنگی کردیم وظیفه داریم قدردانی کنیم، این تشکر کردن برای خودمان است نه برای آن شخص، برای اینکه آن روزنه نور در زندگی ما بسته شده است در تمامی کارها به در بسته خوردیم ودرگیر مشکلات زیادی هستیم، مشکلات همان رنج ها می باشند و مسبب تمام این مشکلات ناسپاسی کردن است.
یک مجموعه به این بزرگی به نام کنگره 60 برای من مصرف کننده مسیری را فراهم کرده است اگر روزی به من می گفتند و نشان می دادند این آینده شما در سال‌های دیگر می باشد قطعا و مطمئن باشیم حاضر بودیم هم وزن خودمان طلا بدهیم برای اینکه به خودمان برسیم و تغییر کنیم. کنگره 60 با روش درمان DST  به دنیا ثابت کرد اعتیاد قابل درمان است و همه ی ما با این روش درمان شدیم و در این فضا و مکان زیبا نشستیم و رایگان درمان می شویم. اما باور کنید کلمه رایگان با مجانی خیلی فرق دارد، زمانی که می گوییم رایگان درمان می شویم قطعا باید سپاسگزار هم باشیم اگر سپاسگزار باشیم رایگان معنا پیدا می کند غیر از این می شود مفت و مجانی، ما هیچ چیز را نمی توانیم مفت و مجانی داشته باشیم، خداوند هم مجانی به کسی چیزی عطا نمی کند، اما رایگان در اختیار بندهایش قرار می دهد زمانی که سپاسگزار باشیم و با سپاسگزاری دریافت ها اضافه هم می شود، در واقع این حاصل رفتار ما می باشد و همان بسته یا کادویی است که من تقدیم کائنات می کنم همان بسته و کادو دوباره برمی‌گردد و بستگی به این دارد در داخل آن کادو چه چیزی قرار داده‌ام اگر سپاسگزاری باشد همان بر می گردد اگر فحش و ناسزا باشد همان بر می گردد، این قوانین کائنات است و غیر قابل تغییر. پس همه ی ما وظیفه داریم از کنگره 60 و تمامی خدمت گزاران  قدردانی کنیم و برای وجود این فرصت قدردانی باید شکر گزار خداوند باشیم، قدردانی باید و  زمان و مکان خودش اتفاق بیافتد مانند قدردانی از دیدبان های محترم، در هفته ی که پیش رو داریم هفته جشن دیده بان است، به شخص کاری نداریم ما با این سپاسگزاری و قدردانی نیاز داریم اگر این عمل را انجام بدهیم قطعا جایگاه ما تغییر خواهد کرد و ارتقاء پیدا می کنیم و به آرامش و حال خوش می رسیم.
بخش دوم دستور جلسه، همه ی این دستور جلسات چقدر خوب به شخصیت  این رهجوها می نشیند، اگر از تک تک مسافران قدیمی در مورد یک صفت بارز  آقا کاظم بپرسید، قطعا همه می نویسند که ایشان قدردان  و سپاسگزار می باشند و این صفت و سپاسگزاری باعث شد که ایشان با حال خوش زندگی می کند، یعنی اینکه حالش خوب است و با حال خوب ایشان خانواده هم حالشان خوب می شود، حال خوب یعنی سروقت کنار سفره با خانواده غذا نوش جان کنی اینها در هیچ پیدا نمی شود و با هیچ پولی نمی توانیم خریداری کنیم، این فقط با قدردانی و سپاس گزاری اتفاق می افتد. این روز قشنگ را به آقا کاظم و خانواده محترم شان، به راهنمای همسفر ایشان تبریک می گویم و آرزوی بهترین ها و جایگاه خدمتی بالاتر را برای ایشان از خداوند خواستارم.

در این جلسه به مسافر مصطفی از لژیون هفتم با راهنمای محترم مسافر ناصر گل رهایی اهدا گردید.
همچنین در ادامه جلسه به مسافر غلام رضا از لژیون ویلیام راهنمای محترم مسافر محمود نشان رهایی سیگار اهدا گردید.در این جلسه از راهنمای محترم مسافر وحید مدیر وبلاگ نمایندگی نیما یوشیج بهشهر قدردانی گردید.

در ادامه تولد یکسال رهایی مرزبان محترم مسافر کاظم با شکوه تمام برگزار گردید.
خلاصه سخنان مرزبان محترم مسافر کاظم:
سلام دوستان کاظم هستم یک مسافر. 
از همه ی دوستان که در اینجا حضور دارند تشکر و قدردانی می کنم از تازه واردین که امروز در اینجا هستند تشکر می کنم چون با وجود این عزیزان است که ما اینجا حضور داریم و خدمت می کنیم. از تمام راهنمای شعبه قدردانی می کنم از همه‌ی این بزرگواران انرژی می گیرم، هر چقدر از سفر ما می گذرد متوجه می شویم که کار این عزیزان نشان دادن راه به من رهجو می باشد مابقی سفر به عهده خود ما است و باید در مسیر صراط مستقیم قرار بگیریم تا به هدف مان که رهایی است برسیم. در اینجا از جناب مهندس سپاسگزارم برای ابداع روش DST برای درمان اعتیاد همه ی ما، یک شخصی مانند من با سالها تخریب و تجربه چندین بار ترک نتوانستم از اعتیاد خارج شوم اما کنگره 60  و این متد باعث شد که به راحتی بتوانم از مواد و سیگار  رها شوم.  اوایل درمان سیگار  خیلی سخت بود حتی بخاطر بیماری که دا‌‌شتم دکترهای زیادی به من گفتند اگر سیگار ترک کنی سکته خواهی کرد اما در کنگره با ایمان به اینجا و راهنما توانستم شکر خدا درمان شوم. از راهنمای سفر اول حسن آقا تشکر می کنم خیلی به بنده کمک کردند از آقا اسماعیل تشکر می کنم و از آقا محمود تشکر می کنم برای درمان سیگار، از آقا مهدی قدردانی می کنم از ایشان آموزش های زیادی گرفتم و باید سال های سال در کنار ایشان آموزش بگیرم چون در ابتدای مسیر قرار دارم. از خداوند درخواست می کنم  ظرفیت خدمت را به کن عطا کنند تا بتوانم رهجوی خوبی برای کنگره و نمایندگی بهشهر باشم. از همسفرم خیلی تشکر می کنم در طول سفر همانند بال پرواز بودند، بدون حضور همسفر نمی توانستم ادامه بدهم، از راهنمای همسفرم تشکر می کنم و از آقا ابراهیم سپاسگزارم ایشان باعث شدند من با کنگره 60 آشنا شوم، از آقا حمید تشکر می کنم، دستور جلسه امروز قدردانی کردن است من باید قدردان همه باشم.
خلاصه سخنان کمک راهنمای  همسفر، سرکار خانم منصوره.

در ابتدا از خداوند بزرگ سپاسگزارم دوباره این فرصت را به من دادند تا در این جایگاه قرار بگیرم و از نزدیک شاهد و ناظر خوشحالی و آرامش این خانواده بزرگوار باشم. از جناب آقای مهندس و سرکار خانم آنی سپاسگزارم قطعا اگر تلاش این بزرگواران نبود همه ی ما این آرامش را نداشتیم و هر روز بیشتر در ناامیدی و تاریکی فرو می رفتیم. این تولدها پیام دارند برای کسانی که دنبال راه درمان اعتیاد می باشند و باید بدانند که رهایی مانند گوهر شب چراغ آنقدر کمیاب است و برای بدست آوردن آن باید تلاش کنیم و در مسیر درمان قرار بگیریم. در مورد خانم سکینه عرض کنم، ایشان یکی از رهجوهایی بسیار عالی لژیون هستند، همیشه گوش به فرمان بودند و تابع قوانین و حرمت های کنگره 60 بودند در مسیر درمان مسافرشان از خیلی از خواسته های خودش می گذشتند تا آقا کاظم بتواند راحت سفر کنند، انشاالله این دو بزرگوار در مسیر کنگره سالها باشند و خداقوت عرض می کنم خدمت راهنمای محترم آقا مهدی.
خلاصه سخنان همسفر، سرکار خانم سکینه.

در ابتدا از خداوند قدردانی و شکر گزاری می کنم بابت اینکه در اینجا و در این جایگاه حضور دارم و شاهد تولد یک سال رهایی مسافرم هستم، از بنیان کنگره 60 و خانواده محترم ایشان تشکر می کنم و آرزوی بهترینها را برایشان از خداوند خواستارم. از راهنمایان مسافرم کمال تشکر را دارم چون آقا کاظم از همه راهنماها انرژی می گیرند به همه این بزرگواران تبریک عرض می کنم چون حاصل دسترنج آنها است که مسافرم در این جایگاه قرار دارند. از راهنمای عزیز خودم خانم منصوره تشکر می کنم که با آرامش خودشان به بنده درس زندگی را آموزش می دهند، از همه ی همسفران و مسافرها در اینجا حضور دارند تشکر می کنم. این نکته را بیان کنم سفر ما به این آسانی ها نبود  آقا کاظم خیلی سفر سختی را تجربه کردند، تنها راز موفقیت ایشان، اول خواست قوی و دوم صداقت ایشان بود، بینهایت صداقت داشتند حتی در دوران مصرف مواد. ترک های ناموفق زیادی را تجربه کردند وهر بار که دوباره مصرف می کردند با صداقت کامل بیان می کردند، صداقت ایشان باعث شد که وادی چهاردهم در زندگی ما ریشه بزند و ر‌‌شد کند و بعد از گذشت 30 سال با عشق زندگی کنیم، خدمت تمام همسفرهای عزیز به عنوان خواهر کوچکتر شما عرض می کنم باید در مسیر زندگی عشق و صبر و بردباری داشته باشیم و به مسافرها امید بدهیم که زندگی قابل ترمیم است و به دختران عزیزم که اینجا حضور دارند تبریک عرض می کنم بهترین بابا دنیا را دارند که، با وجود تمام بیماری های که داشت با اعتیاد مبارزه کرد و درمان شدند و از آنها درخواست دارم برای بنیان کنگره 60 و خانواده محترم ایشان و همه ی خدمت گزاران دعا کنند.


ادامه جشن تولد به روایت تصویر.


همسفر روزیتا لژیون ششم

98/03/30
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر زینب لژیون سوم یکشنبه 2 تیر 1398 09:24 ب.ظ
سلام وعرض تبریک به خانم سکینه و راهنمای گرامی و خانواده ایشان وهمچنین خدمت مافر و راهنمای مسافرشان امیدوارم موفق باشید
مهسا یکشنبه 2 تیر 1398 12:23 ق.ظ
بسیار دیدن تصاویر لذت بخش و مسرت بخشه و بهترینها رو برای تک تک عزیزان از خداوند تمنا دارم.برقرار باشید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic