اطلاعیه برگزاری آزمون داخلی..
جمعه 28 اردیبهشت 1397 ساعت 05:10 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق قابل توجه کلیه همسفران اعضای نمایندگی :

احتراماً به استحضار میرساند که آزمون داخلی نمایندگی روز دوشنبه 1397/02/31 در محل نمایندگی  برگزار خواهد شد.

منابع آزمون؛

1-مقاله سه و چهار از جزوه چهار مقاله 

2-سی دی جهان بینی، آسیب شناسی

3- سی دی جهان بینی، معنویت 


مرزبانی نمایندگی نیما یوشیج بهشهر (همسفران)
کارگاه آموزشی مجازی...
جمعه 28 اردیبهشت 1397 ساعت 04:33 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر ملیحه | ( نظرات )
چهارمین جلسه از دور دوم سری کارگاههای آموزشی مجازی خانم های همسفر کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج (بهشهر) با استادی  همسفر " خانم زینب " با دستور جلسه " وادی نهم " برگزار شد .عنوان وادی نهم : وقتی نیرویی از کم شروع شود و به درجه ی بالا و بالاتری برسد نقطه ی تحمل پیدا می کند انسان موجودی است 
که دارای نقطه ی تحمل متفاوتی می باشد و دامنه ی آن بسیار وسیع و کاملا متفاوت می باشد و ظرفیت انسان ها در مواجه با مسائل گوناگون متفاوت است.بعضی ها با کوچکترین فشار از کنترل خارج می شوند و ما در تمام سطوح باید نقطه ی تحمل مان تغییر کند و بالا برود و در هر سطحی و در مقابل هر موضوع و مسائلی باید تحمل لازم را پیدا کنیم.
ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی همسفران ...
سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 ساعت 08:46 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر ملیحه | ( نظرات )
سومین جلسه از دور دهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی ویژه همسفران کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج (بهشهر) با استادی " مرزبان محترم همسفر خانم فاطمه " و نگهبانی همسفر خانم آزاده  و دبیری همسفر خانم مریم با دستور جلسه "الهام از رمضان" در تاریخ 97/02/24 راس ساعت 16:00 آغاز به کار نمود .


خلاصه سخنان استاد :
سلام دوستان فاطمه هستم یک همسفر خیلی خوشحالم که یک بار دیگر در این جایگاه قرار گرفتم از خانم ملیحه ی عزیز تشکر میکنم که این فرصت را در اختیار من قرار دادند تا خدمت کنم وآموزش بگیرم دستور جلسه ی امروز الهام از رمضان است من پیشاپیش فرا رسیدن ماه مبارک  رمضان را خدمت شما تبریک میگویم ماه رمضان از اهمیت خیلی زیادی برخوردار است همین طور که میدانید قرآن در این ماه نازل شد و این ماه تنها ماهی است که نام آن  در قرآن آورده شده است و این نشان دهنده است که ماه خیلی مهمی است و اینکه روش دی اس تی در ماه رمضان به آقای مهندس الهام شد و آقای مهندس حتی بدون اینکه بخواهند فکر کنن به این موضوع که اعتیاد خود را ترک کنند و یا درمان شوند  بعد ازپانزده روز روزه گرفتن در ماه رمضان دیدند که دو وعده از وعده های موادشان منظم شده و خودشان آمدند وعده های دیگر را هم منظم کردند و مقدار آن را هم تعیین کردند که چه مقدار باید مصرف کنند
 
ادامه مطلب
کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه
دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 ساعت 03:47 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )

جلسه ششم از دوره شصت و دوم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60 با دستور جلسه هفته راهنما در روز چهارشنبه مورخه 97/2/19 با استادی و نگهبانی مهندس و دبیری مسافر حامد در ساعت 9:45 آغاز به کار نمود.

امیدوارم حالتان خوب باشد حال من هم بحمدالله خوب است. هفته راهنما واقعاً مبارک باشد. تا جایی که من اطلاع دارم و مسائل را پیگیری کردم در تمامی شعب به‌خوبی و قشنگی برگزار شد و تازه فهمیدن که هفته راهنما یعنی چه دلیل آن‌هم برای کارهای فرهنگی بود که انجام دادیم و قبلش من در سی‌دی‌های متعددی صحبت کردم و ارائه کردم و این خیلی زیبا و خیلی خوب است و نسبت به سال‌های گذشته خیلی بهتر انجام شد. البته تا جایی که من اطلاع دارم ممکن است یکجاهایی هم مشکلاتی پیش‌آمده باشد که امیدوارم پیش نیامده باشد به‌هرحال تبریک چندباره.

کنگره آن‌قدر با سرعت می‌چرخد از این درمی‌رویم و به در جدیدی ورود می‌کنیم. پایان هر نقطه سرآغاز خط دیگری است. یک خط دیگر هم که الآن هفته راهنما بود تمام شد و ما به ماه مبارک رمضان می‌رویم. عید بود تمام شد و این‌یک چیز خوب است که ما همیشه برنامه و خوراک داریم که دچار یکنواختی نشویم.

ادامه مطلب
کارگاه آموزشی مجازی.....
یکشنبه 23 اردیبهشت 1397 ساعت 12:15 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر عاطفه | ( نظرات )
سومین جلسه از دور دوم سری کارگاههای آموزشی مجازی خانم های همسفر کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج (بهشهر) با استادی  همسفر " خانم یلدا " با دستور جلسه " الهام از رمضان " برگزار شد .آغاز کنگره 60 از ماه رمضان بود . روش دی اس تی خودش یک نوع روزه است که الگو از ماه رمضان دارد . ما انواع روزه داریم ، مثل روزه سکوت ، روزه نخوابیدن و ... . در روش  Dst روزه مواد گرفته می شود . هر فردی که وارد متد Dst می شود روزه مواد به فاصله هشت ساعت می گیرد . روزه مواد از روزه ماه رمضان سخت تر است ، چون برایش اندازه مصرف در نظر گرفته شده است ، اما در ماه رمضان به هر اندازه که دوست دارند سحری یا افطار می خورند . 

ادامه مطلب
گزارش تصویری از پارک روز جمعه
جمعه 21 اردیبهشت 1397 ساعت 12:41 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )
ادامه مطلب
اطلاعیه...
پنجشنبه 20 اردیبهشت 1397 ساعت 09:58 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )

به اطلاع کلیه نویسندگان وبلاگ  نویسی (همسفران )نمایندگی بهشهر می رسانیم:
روز پنج شنبه مورخ 97.02.20 رأس ساعت 4:00 بعداز ظهر  جلسه هماهنگی وبلاگ نویسان،در شعبه برگزار خواهد شد 

حضور کلیه نویسندگان وبلاگ در این جلسه الزامی می باشد.

باتشکر و سپاس فراوان:
مدیر وبلاگ نمایندگی بهشهر
ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی همسفران...
سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 ساعت 07:55 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر عاطفه | ( نظرات )
دومین جلسه از دور دهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی ویژه همسفران کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج (بهشهر) با استادی " اسیستانت محترم همسفر خانم مریم " و نگهبانی همسفر خانم آزاده  و دبیری همسفر خانم مریم با دستور جلسه "هفته راهنما ، جشن" در تاریخ 97/02/17 راس ساعت 16:00 آغاز به کار نمود .
خلاصه سخنان استاد :
خیلی خوشحالم که در این روز با شکوه در جمع شما هستم ، هر چند اگر من هم حضور نداشتم این جشن به بهترین شکل برگزار می شد و خود شما بهترین لحظه ها را خلق می کردید . اما خوشحالم که خداوند خواست که من امروز در جمع شما باشم و در شادی شما شریک باشم و جشن راهنما را با هم باشیم . ابتدا جا دارد این روز بسیار زیبا را خدمت آقای مهندس ، که استاد همه ما هستند تبریک بگویم ، به استاد خودم سرکار خانم آنی ، و به استاد جهان بینی آقای امین ، و همچنین به دختران آقای مهندس تبریک و خدا قوت بگویم که هر کدام در قسمتی از کنگره در تلاش هستند . در ادامه این روز قشنگ را به راهنمایان گرامی نمایندگی بهشهر خصوصآ ، راهنمایان گروه خانواده که واقعآ همگیشان عشق هستند تبریک می گویم . من با آنها نزدیک به دوسال است که کار می کنم ، واقعآ سراسر وجودشان عشق است ، و عشق را طالب کمک به همنوعشان هستند . عشق به کنگره در وجود تک تکشان موج می زند . به من ثابت شد شجره تان ، شجره طیبه است و همین طور ادامه دارد و کمک راهنمایان زیادی از دل این رهجوها بیرون می آید و من به این قضیه ایمان دارم .


ادامه مطلب
گفت و گو...
شنبه 15 اردیبهشت 1397 ساعت 06:02 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر فاطمه | ( نظرات )


گفتگو با کمک راهنمای محترم خانم هاجر ؛لژیون هفتم همسفران، نمایندگی نیما یوشیج بهشهر


سلام با عرض تبریک خدمت شما به مناسبت هفته راهنما؛لطفاً خودتان را به رسم کنگره معرفی کنید.

با تخریب بیش از ده سال وارد کنگره شدیم، آنتی ایکس مصرفی شیره و متادون ، به روش DST و داروی OT ،راهنمای بزرگوار مسافرم آقا محمود ،ده ماه و بیست و شش روز سفر کردیم رهایی دو سال و چهار ماه و بیست روز . مسافرم یک سفر سیگار هم داشت با راهنمایی آقا محمود ده ماه و پنج روز سفر کرد رهایی از سیگار یک سال و یازده ماه ،راهنمای بزرگوار خودم سرکار خانم رقیه رشته ورزشی: والیبال


ادامه مطلب
گفت و گو...
شنبه 15 اردیبهشت 1397 ساعت 05:15 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر فاطمه | ( نظرات )


گفتگو با کمک راهنمای محترم خانم اکرم؛لژیون ششم ،همسفران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر


سلام با عرض تبریک خدمت شما به مناسبت هفته راهنما؛لطفاً خودتان را به رسم کنگره معرفی کنید.

سلام دوستان اکرم هستم هم‌سفر مهدی، آنتی ایکس مسافرم: شیره خوراکی، تخریب 7 سال، طول سفر اول 13 ماه و 15 روز روش درمان DST، داروی درمان اُپیوم، راهنمای خوب مسافرم علی آقا اشک ذری، راهنمای خوب خودم خانم رقیه، رهایی 5 سال و 11 ماه.

ادامه مطلب
گزارش تصویری پارک روز جمعه.......
شنبه 15 اردیبهشت 1397 ساعت 11:33 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر فاطمه سادات | ( نظرات )

ادامه مطلب
کارگاه آموزشی مجازی.....
شنبه 15 اردیبهشت 1397 ساعت 06:34 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر عاطفه | ( نظرات )
دومین جلسه از دور دوم سری کارگاههای آموزشی مجازی خانم های همسفر کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج (بهشهر) با استادی  همسفر " خانم مرضیه " با دستور جلسه " هفته راهنما ، جشن " برگزار شد .


قبل از هر چیز هفته راهنما را به اولین راهنمای کنگره 60 جناب آقای مهندس دژاکام ، و سپس به تمامی کمک راهنمایان و راهنمایان کنگره 60 ، به خصوص راهنمای عزیز خودم خانم رقیه و راهنمای محترم مسافرم آقا بهرنگ تبریک عرض می نمایم .
راهنما کسی است که راهی را رفته و در آن راه تجربه کسب نموده است ، و ما به عنوان یک تازه وارد یا رهجو هیچ اطلاعی از آن نداریم و ، تا زمانی که با راهنمای خود همراه نشویم هرگز نمی توانیم به هدف خود برسیم .


ادامه مطلب
گفتگو...
جمعه 14 اردیبهشت 1397 ساعت 10:46 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )
گفتگو با کمک راهنمای محترم خانم آزاده؛لژیون پنجم همسفران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر


سلام با عرض تبریک خدمت شما به مناسبت هفته راهنما؛لطفاً خودتان را به رسم کنگره معرفی کنید.

سلام دوستان آزاده هستم ،هم‌سفر،با بیش از ۱۰سال تخریب وارد کنگره شدیم با آنتی ایکس شیشه ،روش درمان dst، داروی درمان ot،طول سفر اول ۱۸ماه و ۱۵روز ،به راهنمایی ،راهنمای مسافرم آقا محمود و راهنمای خوب خودم سرکار خانم عاطفه ،رهایی ۲سال و هفت ماه،در ضمن یک سفر سیگار داشته ،به روش dst با آدامس نیکوتین ،۱۰ماه ونیم سفر کردند ،رهایی ۱سال و ۹ماه .

ادامه مطلب
تبریک هفته راهنما
پنجشنبه 13 اردیبهشت 1397 ساعت 06:45 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )
همان‌طور که استاد گفت؛

چشمان باز را ببندید و دریچه‌های قلب را باز نمایید؛ آنگاه خواهید دید که قدم‌هایتان به سویی می‌روند که روزی از آن راه به زمین آمده‌اید؛ پس خوب گوش کنید تا صداها را بشنوید و در اعماق وجودتان به فراسو راه یابید.

و اما ای عزیز؛ آیا دانایان با نادانان با هم برابر هستند؟ آیا کسانی که خدمت می‌کنند با کسانی که خیانت نمی‌کنند با هم برابرند؟ حتماً خواهید گفت خیر! با هم برابر نیستند، زیرا این کلام خداوند است و کلام خداوند و وعده او دروغ نیست و اگر شما هم بر این باور باشید، حتماً می‌دانید که پیامبران الهی بزرگ‌ترین راهنمایان بشر بوده و هستند  که با انگشت اشاره، صراط مستقیم و یا مسیر بهروزی زندگی را به ما نشان می‌دادند و می‌دهند.

پس اگر این مطلب را بدانیم، بایستی برای جایگاه راهنمایی، ارزش بسیار بالایی قائل شویم؛ هرچند ما در مقابل آن‌ها مثل قطره و اقیانوس می‌باشیم. بنابراین، ما طبق پیمانی که بسته‌ایم از مسیر تعیین‌شده که پیمان راه مستقیم است خارج نمی‌شویم و می‌دانیم که سقوط از وادی خدمت به وادی خیانت کاریست هم سخت و هم سهل.

هفته پرشگون راهنما را خدمت آقای مهندس ، سرکار خانم آنی ، تمامی راهنمایان و کمک راهنمایان کنگره 60 به‌ویژه کمک راهنمایان عزیز گروه خانواده شعبه نیما یوشیج بهشهر  تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون ایشان را خواستاریم.

اعضای وبلاگ همسفران نمایندگی بهشهر


ادامه مطلب
پیام تبریک نگهبان ،هفته راهنما
پنجشنبه 13 اردیبهشت 1397 ساعت 06:41 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )
پیام تبریک نگهبان ،هفته راهنما

ادامه مطلب 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic