کارگاههای آموزشی جهان بینی چهارشنبه ،وادی دهم
پنجشنبه 31 خرداد 1397 ساعت 03:09 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )

جلسه یازدهم از دوره شصت و دوم سری کارگاههای کنگره 60 با دستور جلسه وادی دهم و تاثیر آن روی من ، در روز چهارشنبه مورخ 97/3/30 با استادی و نگهبانی مهندس و دبیری مسافر حامد راس ساعت 10 آغاز به کار نمود.


سلام دوستان حسین هستم یک مسافر.
امیدوارم حال همه شما خوب باشد، حال من هم بحمدلله خوب است.
عید سعید فطر را به همه شما تبریک می گویم. در ماه مبارک رمضان، در کنگره یک جو و فضای خاصی برقرار بود و بچه ها را بیشتر بهم نزدیک کرد و همه توانستند باهم همکاری کنند. هر شب غذا بود، بچه ها خدمت و آشپزی می کردند. جالب اینجاست که ما برای آشپزی، آشپز از بیرون نمی آوریم و بچه ها خودشان آشپزی می کنند. یکسری مشکلات و ایرادات بود که امین به من گفت، مثل اینکه میزان و اندازه خورشت و برنج و گوشت بایستی حتماً رعایت شود.
ادامه مطلب
کارگاه آموزشی مجازی...
چهارشنبه 30 خرداد 1397 ساعت 02:54 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر ملیحه | ( نظرات )
نهمین جلسه از دور دوم سری کارگاههای آموزشی مجازی خانم های همسفر کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج (بهشهر) با استادی  همسفر خانم مریم " با دستور جلسه " وادی دهم وتاثیر آن روی من" برگزار شد.


خدا را شکر میکنم به خاطر قرار گرفتن در مسیر کنگره و آموزش ها و سی دی ها و جزوات و این وادی را که به من رهجو یاد اوری می کند چه بودم و چه هستم واین فکرها و اندیشه های غلطی که داشتم تبدیل شده به یک راه نجات برای من و یا هر کس دیگری,وادی دهم میگوید صفت گذشته در انسان صادق نیست چون جاری است و این وادی می گوید که هر کسی که صفت و یا خصلت بدی داشته باشد می تواند آن را کنار بگذارد اما این کار فقط با قرار گرفتن در مسیر آموزش ها و تزکیه و پالایش  دوری از ضد ارزش ها و با درست کردن حس خودش می تواند انجام بگیرد

ادامه مطلب
آزمون داخلی.......
دوشنبه 28 خرداد 1397 ساعت 09:30 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر فاطمه | ( نظرات )
برگزاری آزمون داخلی همسفران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر

ادامه مطلب
کارگاه های آموزشی همسفران......
دوشنبه 28 خرداد 1397 ساعت 09:09 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر فاطمه | ( نظرات )
هفتمین جلسه از دور دهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی ویژه همسفران کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج (بهشهر) با استادی "  مرزبان محترم خانم عاطفه و نگهبانی همسفر خانم آزاده  و دبیری همسفر خانم مریم با دستور جلسه " سیگار " در تاریخ 97/03/28 رأس ساعت 16:00 آغاز به کار نمود .
سلام دوستان عاطفه هستم یک همسفر با نام و یاد خدا صحبت هامو شروع میکنم رهایی شعبه رو به همه شما عزیزان و خانم زهرای عزیز و به راهنمای بزرگوارشون تبریک میگم و همچنین به آقای مهندس دژاکام تبریک می گویم که یکی به رهایی های شعبه اضافه شده،عید سعید فطر را به شما عزیزان تبریک می گویم، و اما در مورد دستور جلسه امروز،ما قبل از اینکه درمورد درمان سیگار صحبت کنیم یه مقدار کوچک در مورد عواقب و عوارض سیگار ،ما در مورد  ریه صحبت می کنیم  که دارای سه قسمت است 

ادامه مطلب
کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ سیگار
شنبه 26 خرداد 1397 ساعت 09:59 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )

جلسه دهم از دوره شصت و دوم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60 با دستور جلسه "سیگار" در روز چهارشنبه مورخ 97/3/23 با استادی و نگهبانی استاد امین در ساعت 11:50 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد:

ماه رمضان رو به پایان است و امیدوارم این ماه، ماه خوبی برای شما بوده باشد.
این ماه می دانیم که برای خود ما هست.
درکلام الله راجع به نفاق و مسائل دیگر صحبت شده است و ما تا جایی که توانستیم راجع به اینها صحبت کردیم، من هم برای اینکه مطمئن باشم که این مطلب برای من جا افتاده است، آن را توضیح می دهم.
نفقه و انفاق معنی خوبی دارد. در کلام الله می خوانیم که گویی بدون انفاق کردن، انسان نمی تواند به خیلی از مسائل دست پیدا کند. در جایی می گوید: شما به نیکی دست پیدا نمی کنید، مگر اینکه چیزهایی که با تمام وجودتان دوست دارید، به دیگران ببخشید.
چه می شود که کلمه انفاق، تبدیل می شود به مخرب ترین مسئله و چیزی که به قول کلام الله شخصی که با این فعل مشهور می شود، در انتهای دوزخ قرار می گیرد.


ادامه مطلب
اطلاعیه...
شنبه 26 خرداد 1397 ساعت 09:56 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق 


قابل توجه کلیه همسفران اعضای نمایندگی :

احتراماً به استحضار میرساند که آزمون داخلی نمایندگی روز دوشنبه 1397/03/28 در محل نمایندگی  برگزار خواهد شد.

منابع آزمون؛

1-کتاب 60 درجه زیر صفر(100صفحه اول)

2-سی دی جهان بینی،علمی

3- سی دی جهان بینی، پاداش

مرزبانی نمایندگی نیما یوشیج بهشهر (همسفران)کارگاه آموزشی مجازی...
پنجشنبه 24 خرداد 1397 ساعت 11:46 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر ملیحه | ( نظرات )
هشتمین جلسه از دور دوم سری کارگاههای آموزشی مجازی خانم های همسفر کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج (بهشهر) با استادی  همسفر خانم الهام  " با دستور جلسه " سیگار " برگزار شد.

آپلود عکس، آپلود فایل ب

هر چیزی که  خلق شده است یقیناً بیهوده و بی علت نبوده است ، در جهان همه چیز از خوبی  و بدی وجود دارد . اما به انسان نیرو و قدرتی به نام عقل داده شده که بسنجد و ببیند که از کدام استفاده کند . تصمیم با ماست که چه چیزی را انتخاب می کنیم . این طور نیست که همیشه بلایای طبیعی مثل زلزله ، سیل و...باعث نابودی بشر بشوند خیلی چیزها هستند که بسیار مخرب تر و باعث تلفات بیشتری می شوند ، مانند مصرف سیگار که تلفات بسیار زیادی دارد . مرگ و میر بسیاری در اثر مصرف سیگار در جهان توجه زیادی را یرای قطع مصرف آن به خود جلب کرده است .

ادامه مطلب
همایش آموزش ، پیشگیری و راهنمایی درمان قطعی اعتیاد
چهارشنبه 23 خرداد 1397 ساعت 08:36 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )خلاصه سخنان دیده‌بان محترم آقای محمد صداقت :

خیلی خوشحالم که این لیاقت نصیبم شده ،تا بتوانم در خدمت شما عزیزان باشم .شمال را خیلی دوست دارم و کلاً به خطه شمال کشش دارم ،قبلاً می‌گفتند در شمال هرچه مواد بکشی جواب نمی‌دهد ،به علت بخار آب، ولی الآن فهمیدیم اینجا نباید بکشی تا جواب دهد .یعنی وقتی نمی‌کشی نشئه تری .هوای اینجا واقعاً لذت‌بخش است ،این ویژگی شمال روی حس و حال آدم خیلی تأثیر دارد.


ادامه مطلب
گزارش تصویری....
سه شنبه 22 خرداد 1397 ساعت 03:01 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر عاطفه | ( نظرات )

" گزارش تصویری از فعالیت همسفران نمایندگی نیما یوشیج (بهشهر) "

لژیون یکم (خانم عاطفه)

آپلود عکس، آپلود فایل به صورت رایگان و دائمی

لژیون دوم ( خانم رقیه )

آپلود عکس، آپلود فایل به صورت رایگان و دائمی

لژیون سوم ( خانم ملیحه )

آپلود عکس، آپلود فایل به صورت رایگان و دائمیادامه مطلب
کارگاههای آموزشی همسفران...
سه شنبه 22 خرداد 1397 ساعت 02:03 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر عاطفه | ( نظرات )
ششمین جلسه از دور دهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی ویژه همسفران کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج (بهشهر) با استادی "  کمک راهنمای محترم همسفر خانم اکرم " و نگهبانی همسفر خانم آزاده  و دبیری همسفر خانم مریم با دستور جلسه " ظرفیت ، مسئولیت ، قبله گم کردن  " در تاریخ 97/03/21 رأس ساعت 16:00 آغاز به کار نمود .

آپلود عکس، آپلود فایل به صورت رایگان و دائمی

خلاصه سخنان استاد :
تشکر می کنم از دبیر و نگهبان عزیز که این فرصت را در اختیار من قرار دادند تا خدمت کنم و آموزش بگیرم . در این ماه مبارک برای همگی آرزوی قبولی طاعات و عبادات دارم ، و تشکر میکنم و خداقوت می گویم به گروه آشپزی که در این گرما زحمت می کشند . من قبل از این که در مورد دستور جلسه صحبت کنم بر خود می دانم چند نکته ای را در مورد ماه مبارک رمضان صحبت کنم . همه ی ما می دانیم که از هر لحاظ حساب کنیم ، ما به کنگره بدهکار هستیم در مورد خرید زمین ، ساختمان سازی ، آب ، برق و خیلی چیزهای دیگر . اما در مورد افطاری ماه مبارک رمضان ما نمی توانیم از تهران کمک بگیریم . قانون کنگره 60 این است که هر شعبه افطاری ماه رمضان را باید خودشان تامین کنند . ضرب المثلی است که می گوید " هر مقداری که پول بدهی آش می خوری . " پس بستگی به جیب من و شما دارد که ما افطاری چه بخوریم و چه نخوریم . در شعبات پولی که برای ماه رمضان می دهند ، اضافه که می آید به حساب زمین کنگره واریز می شود . ما در نمایندگی خود ساختمان سازی هم داریم و فقط اینطور نیست که مسافران کمک کنند . آقای مهندس می گویند : کل افرادی که در کنگره هستند باید به حساب زمین کنگره پول واریز کنند ، یعنی این برای همه است . آقای مهندس هیچ احتیاجی به پول من و شما ندارد ، ایشان فقط می خواهند با این کار پایه های مالی من و شما را قوی کند . 
 
ادامه مطلب
پیام تصویری...
یکشنبه 20 خرداد 1397 ساعت 10:37 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )

کارگاه آموزشی مجازی ..
چهارشنبه 16 خرداد 1397 ساعت 01:17 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )
هفتمین جلسه از دور دوم سری کارگاههای آموزشی مجازی خانم های همسفر کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج (بهشهر) با استادی  همسفر " خانم فائزه  " با دستور جلسه " ظرفیت و مسولیت (قبله گم کردن )" برگزار شد.


باید ظرفیت‌ها تعیین شود ،چقدر مسئولیت اوجوابگواست وچقدرمسئولیت خود رامی پذیرد؟ما به طرف قبله نماز می‌خوانیم ،کسی که قبله را گم کند هدف ومعبودخودراگم کرده است .برخی انسان‌ها تا به یک جایی می‌رسند قبله خودشان را گم می‌کنند ،بعضی‌ها هم به پول می‌رسند ،بعضی هم غرق زیبایی خود می‌شوند ،بعضی‌ها هم تاسفراول را تمام کردند و گل رهایی را گرفتند ،هدف اصلی خودشان را گم می‌کنند .گاهی وقت‌ها به جایی می‌رسند ،خیلی‌ها کمکشان می‌کنند ،تابه یک جایی برسند ،اما همین که به یک جایگاه رسیدند ،دیگر آن شخصی را که به او کمک کردند را هم قبول ندارد.

ادامه مطلب
اطلاعیه...
جمعه 11 خرداد 1397 ساعت 08:01 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )

به اطلاع می رساند كه روز دوشنبه مورخ 97/03/14 كارگاه آموزشی خصوصی همسفران تعطیل می باشد.

با احترام مرزبانی گروه خانواده

جلسه نهم از دوره شصت و دوم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60 با دستور جلسه "در استحکام پایه های مالی و علمی کنگره من چه کرده ام؟" در روز چهارشنبه مورخ 97/3/9 با استادی و نگهبانی استاد امین در ساعت 12:30 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد امین 
سلام دوستان امین یک مسافر، امیدوارم ماه رمضان تا اینجا خوش گذشته باشد. واقعاً این روزه درصدی برای کسانی که روزه نمی گرفتند، اعتماد به نفس و توان را به وجود می آورد. خیلی ها قدرت اینکه روزه کامل بگیرند ندارند، ولی وقتی درصدی می گیرند، اعتماد به نفس را پیدا می کنند و برای دفعات بعد انگیزه پیدا می کنند.
چون اصولاً وقتی آدم کاری را انجام بدهد، اگر از آن بهره ببرد، خرج و توشه راهش می شود. ولی وقتی بهره ای نبرد، انرژی از دست می دهد و از انرژی ذخیره خودش بهره می گیرد.
 
ادامه مطلب
کارگاه آموزشی مجازی...
پنجشنبه 10 خرداد 1397 ساعت 10:39 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر ملیحه | ( نظرات )
ششمین جلسه از دور دوم سری کارگاههای آموزشی مجازی خانم های همسفر کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج (بهشهر) با استادی  همسفر " خانم سمیه " با دستور جلسه " در استحکام پایه های مالی و علمی کنگره من چه کرده ام؟" برگزار شد.یکی از رکنهای اصلی و اساسی هر خانواده،شرکت،سازمان و جامعه پایه های مالی آن می باشد اگر پشتوانه ی مالی نباشد به مرور زمان خانواده ،شرکت و یا سازمان از هم گسسته و فرو خواهد ریخت.به طور مثال پدر یا سرپرست یک خانواده اگر از پشتوانه ی مالی خوبی برخوردار نباشد آرام آرام تمرکز خود را از دست داده و کانون گرم خانواده از هم می پاشد.
ادامه مطلب 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic