کارگاه آموزشی مجازی...
چهارشنبه 31 مرداد 1397 ساعت 11:53 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر ملیحه | ( نظرات )
سومین جلسه از دور سوم سری کارگاههای آموزشی مجازی خانم های همسفر کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج (بهشهر) با استادی  کمک راهنمای محترم همسفر خانم مریم " با دستور جلسه "قضاوت و جهالت"برگزار شد.


امدن این دو کلمه کنار هم ،حاکی از این است که قضاوت در مورد افراد ،از جهالت انسانهاست ،تنها قاضی حقیقی فقط خداوند است که شایستگی قضاوت دارد چون بر ظاهر و باطن مخلوقات آگاهی کامل  دارد.از آموزنده های کتاب آسمانی هم بخشی به قضاوت نکردن در مورد افراد اشاره دارد،قضاوت نکنید تا مورد قضاوت واقع نشوید،
ادامه مطلب
کارگاه آموزشی...
سه شنبه 30 مرداد 1397 ساعت 10:49 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر ملیحه | ( نظرات )
چهاردهمین جلسه از دور دهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی ویژه همسفران کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج (بهشهر) با استادی  کمک راهنمای محترم "  همسفر خانم رقیه " و نگهبانی همسفر خانم آزاده  و دبیری همسفر خانم فائزه با دستور جلسه "  عدالت،آیا همه ی افراد در کنگره با هم برابرند؟ " در تاریخ 97/05/29 رأس ساعت 16:00 آغاز به کار نمود .


خدا را شکر میکنم که امروز لیاقت خدمت در این جایگاه به من داده شده است از نگهبان و دبیر هم سپاسگذارم و همچنین از خانم هاجر هم سپاسگذارم که این فرصت را در اختیار من قرار دادند تا بتوانم خدمت کنم. ابتدا 14جلسه نگهبانی خانم ازاده ی عزیز را به ایشان خداقوت میگویم بسیار عالی بود و همچنین به دو دبیرشان خداقوت میگویم و  رهایی های شعبه را تبریک میگویم به خودشان و به راهنماهای بزرگوارشان و راهنماهای گروه مسافران هم تبریک و خداقوت میگویم انشالله سفر دوم موفقیت آمیزی داشته باشند اما در مورد دستور جلسه عدالت،آیا همه ی افراد در کنگره با هم برابرند؟
ادامه مطلب
گزارش تصویری...
سه شنبه 30 مرداد 1397 ساعت 10:30 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر ملیحه | ( نظرات )
برگزاری آزمون داخلی همسفران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر

ادامه مطلب
گفتگو ........
دوشنبه 29 مرداد 1397 ساعت 09:20 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر فاطمه سادات | ( نظرات )
گفتگو با دو نفر از همسفران تازه رها شده


سلام لطفا خودتان را به رسم کنگره معرفی کنید

 سلام دوستان شبنم هستم یک همسفر،مسافر من با 10 سال تخریب وارد کنگره شدند،آخرین آنتی ایکس مصرفی تریاک،به روش  DST و شربتOT به مدت 10 ماه و 3 روز سفر کردند،راهنمای مسافرم آقا محمود،راهنمای خوب خودم خانم آزاده

سلام دوستان سهیلا هستم همسفر غلامرضا،مسافرم با 10 سال تخریب تریاک وارد کنگره شدند به روش DSTو شربت OT به مدت 11 ماه و 19 روز سفر کردند،راهنمای مسافرم آقا مهدی،راهنمای خوب خودم خانم آزاده


ادامه مطلب
مشارکت مکتوب.......
یکشنبه 28 مرداد 1397 ساعت 05:56 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر مرضیه | ( نظرات )

اولین قدم برای عدالت تشخیص است.
عدالت یعنی به طوریکسان باهمه رفتارشودبرابری.مساوات درکنارمهرورزی کلمه ایست پرمحتوافقط درقالب کلمات بیان میشوددرحال حاضروجه ی خارجی ان کمرنگ شده درعالم خیال بایدتصورکردمفهوم ان درهرفرهنگی متفاوت استحتی یک نگاه
ادامه مطلب
پیام تصویری...
شنبه 27 مرداد 1397 ساعت 07:22 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )
گزارش تصویری از پارک روز جمعه
شنبه 27 مرداد 1397 ساعت 07:17 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )
ادامه مطلب
اطلاعیه
پنجشنبه 25 مرداد 1397 ساعت 12:11 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )
اطلاعیه جابجایی دستور جلسات هفتگی


با سلام و احترام

به اطلاع اعضای محترم کنگره 60 می‌رسانیم، دستور جلسه هفتگی "ایجنت، اسیستِنت و مرزبان" با "قضاوت و جهالت" جابجا می شود.

به این ترتیب دستور جلسه 31 مرداد 97 "قضاوت و جهالت" می باشد و دستور جلسه جشن هفته "ایجنت، اسیستِنت و مرزبان" به تاریخ 14 شهریور 97 انتقال پیدا میکند.

ادامه مطلب
کارگاه آموزشی مجازی...
چهارشنبه 24 مرداد 1397 ساعت 03:40 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر ملیحه | ( نظرات )
دومین جلسه از دور سوم سری کارگاههای آموزشی مجازی خانم های همسفر کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج (بهشهر) با استادی  کمک راهنمای محترم همسفر خانم هاجر " با دستور جلسه "عدالت، آیا همه افراد در کنگره با هم برابرند؟"برگزار شد.


موضوع عدالت موضوعی نیست که بتوان به راحتی در مورد آن مطلب نوشت عدالت یعنی تعادل، تعادل یعنی هر چیزی در جایگاه خودش باشد عدالت یکی از خواسته های درونی انسانهاست تمام انسانها خواستار عدالت می باشند و همواره در زندگی خود از آن دم میزنند و از نابرابری و تبعیض بیزارند اما عدالت در همه جا به مفهوم برابری و یکسان بودن و عدل نیست  فردی که بتواند در درون خودش بین نیروهای درونی خود عدالت را برقرار کند قدر مسلم در زندگی بیرونی هم میتواند انسان عادل و متعادلی باشد.
ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی همسفران...
دوشنبه 22 مرداد 1397 ساعت 08:32 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر عاطفه | ( نظرات )
سیزدهمین جلسه از دور دهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی ویژه همسفران کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج (بهشهر) با استادی "  همسفر خانم مرضیه " و نگهبانی همسفر خانم آزاده  و دبیری همسفر خانم فائزه با دستور جلسه "  وادی سیزدهم و تأثیر آن روی من  " در تاریخ 97/05/22 رأس ساعت 16:00 آغاز به کار نمود .


عنوان وادی سیزدهم : پایان هر نقطه سر آغاز خط دیگریست .

خلاصه سخنان استاد :
تمام وادی ها در کنگره 60 ، راه و مسیر زندگی را به ما نشان می دهند . اگر بتوانیم این چهارده وادی را کاربردی کنیم ، به صلح ، آرامش و آسایش می رسیم .
این وادی خیلی در درمان مسافرانمان مهم است ، زیزا با اجرای این وادی یاد می گیرند از گذشته خود دور شوند و به سوی آغازی دیگر حرکت کنند و با گذراندن یک پله باید پله ای دیگر را آغاز کنند تا به رهایی برسند . 
وادی سیزدهم به ما می گوید : هر چیز که تمام شد چیز دیگری آغاز می شود و این مطلب در کل هستی در جریان است ، مثل تولد و مرگ ، فصل های سال ، پول و سرمایه همه یک آغاز و یک پایان دارد . ما در این وادی یاد می گیریم وقتی کاری به انجام می رسد ، مسئولیت کار ما به پایان نمی رسد بلکه ، پایان هر کاری تازه آغاز کار دیگری است . 
ادامه مطلب
گزارش تصویری از پارک روز جمعه
شنبه 20 مرداد 1397 ساعت 11:19 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )
" فعالییت ورزشی همسفران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر "


ادامه مطلب
کارگاه آموزشی مجازی،وادی سیزدهم
جمعه 19 مرداد 1397 ساعت 07:39 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )
اولین جلسه از دور سوم سری کارگاههای آموزشی مجازی خانم های همسفر کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج (بهشهر) با استادی  همسفر " خانم سمیه " با دستور جلسه "وادی سیزدهم " برگزار شد.


سخنان استاد:

پایان هر نقطه سرآغاز خط دیگری است .در این جهان هستی برای انسان‌ها هیچ‌گونه پایانی وجود ندارد .حتی پس از مرگ که پایان زندگی دنیوی است ،وارد سرآغاز دیگری می‌شویم که همان زندگی اخروی است .برای انسان‌هایی که خواسته داشته باشند هیچ‌گونه پایانی وجود ندارد ،چون با پایان گرفتن هر چیزی اگر خواست و حس در انسان وجود داشته باشد وارد مرحله بعدی و بعدی قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی همسفران...
دوشنبه 15 مرداد 1397 ساعت 08:56 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر عاطفه | ( نظرات )
دوازدهمین جلسه از دور دهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی ویژه همسفران کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج (بهشهر) با استادی " راهنمای محترم همسفر خانم مریم " و نگهبانی همسفر خانم آزاده  و دبیری همسفر خانم فائزه با دستور جلسه "  کار ، تحصیل ، قدرت  " در تاریخ 97/05/15 رأس ساعت 16:00 آغاز به کار نمود .


خلاصه سخنان استاد :
قبل از اینکه در مورد دستور جلسه صحبت کنم این را بگویم که حال من خیلی خوب است و امیدوارم حال همه شما خوب باشد و تعتیلات تابستانی به همگی خوش گذشته باشد ، چه کسانی که به مسافرت رفتند و چه کسانی که در خانه بودند . دلم برای همه شما تنگ شده بود . تأسیس لژیون خانم مریم را تبریک می گویم و امیدوارم که در این راه موفق و مستدام باشند . از خانم آزاده عزیز ممنونم که به من اجازه دادند تا در این جایگاه خدمت کنم و آموزش بگیرم .
دستور جلسه امروز کار ، تحصیل و قدرت است . چیزی که می تواند کنگره را با انجیوهای دیگر متمایز کند همین دستور جلسه است . زمانی که مسافران ما برای ترک اعتیاد با هر روشی که می رفتند ، به خصوص کمپ باید زمانی را دور از خانواده و کار می ماندند که درد آور بود . اما کنگره این مشکل را از سر راه برداشت . با اینکه درمان کنگره در اولویت قرار دارد ، اقای مهندس بعد از درمان کار را در اولویت قرار دادند ، زیرا کار بسیار مهم است . این مسئله به اندازه ای مهم است که آقای مهندس در بیشتر سی دی ها در مورد استحکام پایه های مالی صحبت می کند . اگر این مسئله را فقط در کنگره هم در نظر بگیریم و مسائل بیرون را هم حساب نکنیم ، اگر من امروز در آمدی نداشته باشم ، کرایه آمدن به کنگره ، یا خرید سی دی و کتاب و پکیج ، یا حتی توان کمک به کنگره را ندارم . اگر من همه این ها را نداشته باشم درمان به چه دردی می خورد ؟ 
ادامه مطلب
کارگاه آموزشی عمومی...
جمعه 5 مرداد 1397 ساعت 06:59 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر رقیه | ( نظرات )
جلسه ششم از دور پانزدهم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی ویژه مسافران و همسفران کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج بهشهر   روزهای پنجشنبه با استادی دیده بان محترم اقای احمد حکیمیو نگهبانی مسافر محمد و دبیری مسافر اصغربا دستور جلسه "کار، تحصیل و قدرت" در تاریخ  05/04/ 97 رأس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود


خلاصه سخنان استاد :

سلام دوستان احمد هستم ،مسافر

از خداوند سپاسگزارم که به من توفیق داد بعد از مدتی طولانی خدمت شما عزیزان برسم ،خیلی تلاش کردم که زودتر بیایم ،اما نشد .امروز توفیق نصیبم شد و زحمتم بر دوش آقای جمشیدی افتاد و خدمت شما عزیزان رسیدم وازاین بابت خوشحالم .خدا را شکر، راهی کشف شد و آقای مهندس توانستند به رهایی برسند و راه را در اختیار دیگر انسان‌ها قراردادند تا همه بتوانیم آن را تجربه کنیم .ما باید قدر بدانیم ،زیرا خیلی انسان‌ها در اقصی نقاط این کره خاکی هستند که با تمام وجود می‌خواهند از اعتیاد خارج شوند ،اما راهی برایشان نیست و تا اینکه برایشان فراهم شود  زمان زیادی می‌برد و به خیلی‌ها نمی‌رسد .پس حالا که این جا هستیم و در جمع کنگره ۶۰ حضور داریم قدرش را بدانیم .
ادامه مطلب
کارگاه آموزشی مجازی...
چهارشنبه 3 مرداد 1397 ساعت 01:53 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر ملیحه | ( نظرات )

چهاردهمین جلسه از دور دوم سری کارگاههای آموزشی مجازی خانم های همسفر کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج(بهشهر) با استادی  کمک راهنما محترم همسفر خانم آزاده" با دستور جلسه " کار،تحصیل،قدرت " برگزار شد.

امروزه از انسان ها این جمله را زیاد می شنویم که تحصیل کرده ها همه بیکارند ؛ چه فایده دارد که این همه هزینه کنیم و زمان بگذرانیم که فرزندانمان به دانشگاه بروند ،چون فوق لیسانس های ما همه بیکارند.

وقتی به این موضوع با دقت بیشتر نگاه می کنیم می بینیم؛کسانی بیکارند که در رشته هایی تحصیل کرده اند که بازار کار ندارد و بدون تحقیق در مورد رشته ی تحصیلی و بدون عشق به آن رشته ، فقط خواسته اند که وارد دانشگاه شوند و مسلما امروز بیکار خواهند بود و یا وارد شغلی خواهند شد که ربطی به رشته ی تحصیلی آنها ندارد. کسانیکه در رشته ی مورد علاقه ی خود تحصیل کنند و واقعا از لحاظ تئوری و عملی در رشته ی خود عالی باشند و خوب بیاموزند قطعا وارد بازار کار می شوند و اینکار به تلاش و کوشش مداوم نیازمند است.

ادامه مطلب 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic