مشارکت مکتوب...
پنجشنبه 29 شهریور 1397 ساعت 04:24 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر ملیحه | ( نظرات )
دستور جلسه : صورت مسئله ی اعتیاد


دستور جلسه صورت مسئله اعتیاد،  یکی از مهمترین و اصلی ترین دستور جلساتی می باشد که برای یک مصرف کننده و حتی برای گروه خانواده میتواند مفید باشد،جناب مهندس در چهاردهمین سال تاسیس کنگره به جمله ی بسیار زیبایی اشاره کردند ایشان گفتند:درد و رنج بشر از جهل و نادانی او نیست؛بلکه از دانش های کشف نشده است.
ادامه مطلب
گزارش تصویری...
سه شنبه 27 شهریور 1397 ساعت 09:37 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر الهام | ( نظرات )
برگزاری امتحانات همسفران نمایندگی نیما یوشیج

کارگاه آموزشی همسفران...
دوشنبه 26 شهریور 1397 ساعت 07:39 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر الهام | ( نظرات )

چهارمین جلسه از دور یازدهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی ویژه همسفران کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج (بهشهر) با استادی مرزبان محترم " سرکار خانم فاطمهو نگهبانی همسفر خانم شیوا  و دبیری همسفر خانم زینب با دستور جلسه " وادی چهاردهم و تاثیر آن روی من " در تاریخ 97/06/26 رأس ساعت 16:00 آغاز به کار نمود.

سلام دوستان فاطمه هستم یک همسفر، خیلی خوشحالم که امروز در کنار شما دوستان هستم، از نگهبان عزیز خانم شیوا و دبیرشان و همچنین از خانم ملیحه عزیزم کمک راهنمای لژیون سوم تشکر میکنم که امروز این فرصت را در اختیار من قرار دادند .حقیقتش من امروز مقداری کسالت داشتم  با کسب اجازه از اسیستانت عزیز امروز بنا شد به استراحت بپردازم. همیشه برنامه ریزیم طوری بود که باید کنگره بیایم ولی امروز از صبح انگار چیزی گم کرده بودم  و صدایی در درونم میگفت چرا نروی ؟  بعد از ناهار و موقع استراحت، همیشه گوشی را روی سایلنت می گذاشتم ولی امروز یادم رفت و دیدم خانم ملیحه با من تماس گرفتند و گفتند که امروز استاد جلسه باشم فرمانبرداری کردم و بلند شدم و آمدم به شعبه .اینها را گفتم که این را بگویم که من تا الان فکر میکردم که به خواست خودم دارم به کنگره می روم ولی امروز به این نتیجه رسیدم که شاید خواست من یک قسمتی از موضوع باشد ولی یک نیروی دیگری هست که من را به اینجا می آورد .

ادامه مطلب
اطلاعیه تعطیلی ...
شنبه 24 شهریور 1397 ساعت 12:03 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر رقیه | ( نظرات )به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی در روز های چهارشنبه 1397/06/28  و پنجشنبه  1397/06/29  تمامی نمایندگی های کنگره 60 تعطیل می باشد.

   

       با احترام  

   نگهبان کنگره 60

کارآگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه...
شنبه 24 شهریور 1397 ساعت 10:06 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر رقیه | ( نظرات )

این جلسه، جلسه هشتم از دوره شصت و سوم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60 با دستور جلسه وادی چهاردهم و تأثیر آن روی من ، در روز چهارشنبه مورخ 97/6/21 با استادی و نگهبانی مهندس و دبیری همسفر سلوا راس ساعت 9:50 آغاز به کار نمود.

سخنان مهندس:

امیدوارم حال همه شما خوب باشد، حال من هم بحمدلله خوب است. امروز دستورجلسه ی ما، وادی چهاردهم یا وادی عشق و محبت است. 

در کنگره 60، عقل و عشق و ایمان را کنار هم و یار و یاور همدیگر قرار می دهد. اینها مکمل یکدیگر هستند و هیچ ضدیتی باهم ندارند. عقل هم در کنگره 60، یک عدد است. حتی عرفا که عقل دارند، همان یک عقل است. چیزی که در عقل متفاوت است، گیرنده های عقل است. عقل بر مبنای گیرنده ها نظر می دهد. یعنی شما وقتی چاهی در مسیرتان است و با چشم می بینید، از کنارش رد می شوید. اگر یک جایی دیدید که عقربی از آب خورد و زهرش را داخل آن ریخت، از آن آب نمی خورید. عقل می گوید که نخورید. 

حالا یک عقلی بر مبنای حواس پنجگانه کار می کند، یک عقلی هم هست که بر مبنای حواس پنهان هم کار می کند. بنابراین نمی توانیم بگوییم که این عقل کمتر است یا یکی بیشتر. اگر به عقل اطلاعات خوبی برسد، می تواند تصمیمات درستی بگیرد. 

مثلاً در وادی های عطار، عشق مرحله دوم است. اول طلب است. ولی در کنگره، ما عشق را آخرین مرحله و وادی چهاردهم قرار داده ایم. کسی می تواند به عشق واقعی برسد که دانش و پختگی اش به مرحله لازم رسیده باشد.

ادامه مطلب
گزارش تصویری...
جمعه 23 شهریور 1397 ساعت 12:04 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر ملیحه | ( نظرات )
فعالیت ورزشی روز جمعه همسفران نمایندگی نیمایوشیج بهشهر تاریخ97/6/23


ادامه مطلب
کارگاه آموزشی مجازی...
پنجشنبه 22 شهریور 1397 ساعت 03:14 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر ملیحه | ( نظرات )

ششمین جلسه از دور سوم سری کارگاههای آموزشی مجازی خانم های همسفر کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج (بهشهر) با استادی  همسفر خانم یلدا" با دستور جلسه وادی چهاردهم "برگزار شد.

وادی چهاردهم همان وادی عشق و محبت است . در وادی چهاردهم مثلث جسم و روان و جان بینی مطرح می شودکه این جهان بینی از اهمیت  بالایی برخوردار است . در وادی 14 یاد میگیریم که لزوما تمام مسولیت ها به گردن ما نیست بلکه در مسائل حیاتی باید سلب مسولیت کنیم و به خدا واگذار کنیم .

ادامه مطلب
گفتگو...
سه شنبه 20 شهریور 1397 ساعت 10:06 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر ملیحه | ( نظرات )

                                  گفتگو با مرزبانان گروه خانواده

باسلام و عرض تبریک بابت این هفته لطفا خودتان را به رسم کنگره معرفی کنید.

همسفر عاطفه : سلام دوستان عاطفه هستم همسفر محمود، با بیش از ۱۰سال تخریب وارد کنگره شدیم ، آنتی ایکس مصرفی مسافرم تریاک ،روش درمان DST،داروی درمان اوپیوم،طول درمان 9ماه،کمک راهنمای مسافرم جناب آقای علی اشکذری و راهنمای خوب خودم سرکار خانم مریم ،رهایی8سال و 4 ماه

همسفر فاطمه:سلام دوستان فاطمه هستم همسفر علیرضا،مسافر من با بیش از ده سال تخریب وارد کنگره شدند ،آخرین آنتی ایکس مصرفی مسافرم شیره و تریاک ، به مدت 10 ماه و 10 روز ، به روش dst ،و شربت ot سفر کردند رهایی3سال و 1روز،راهنمای خوب و بزرگوار مسافرم آقا بهرنگ،راهنمای خوب و عزیز خودم سرکار خانم مریم


ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی همسفران...
سه شنبه 20 شهریور 1397 ساعت 11:40 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر عاطفه | ( نظرات )
سومین جلسه از دور یازدهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی ویژه همسفران کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج (بهشهر) با استادی اسیستنت محترم " سرکار خانم مریم " و نگهبانی همسفر خانم شیوا  و دبیری همسفر خانم زینب با دستور جلسه " هفته ایجنت ، اسیستنت و مرزبان ، جشن " در تاریخ 97/06/19 رأس ساعت 16:00 آغاز به کار نمود. 


خلاصه سخنان استاد :
سلام دوستان مریم هستم همسفر . از نگهبان و مرزبانان عزیز بابت جایگاه استادی سپاسگذارم . بسیار خوشحالم روی ماه شما عزیزان را می بینم . انرژی و شعف خاصی به من دست می دهد وقتی شما را می بینم و از این مسیر بر می گردم . وقتی دو هفته طول می کشد و نمی آیم ، واقعآ دلتنگ همه شما هستم ؛ و این پیوند محبت به خاطر شما عزیزان است که عمیق و عمیق تر می شود و واقعآ جدایی برای من سخت است . 
ابتدا این روز زیبا را خدمت جناب آقای مهندس بنیان و تفکر کنگره 60 تبریک و خدا قوت می گویم ، همین طور به سرکار خانم آنی عزیز و معمار جهان بینی ، استاد امین عزیز تبریک می گویم ، خدمت ایجنت ها ، اسیستنت ها و مرزبانان نمایندگی های کل کشور و به صورت ویژه به ایجنت نمایندگی ما جناب آقای یوسفی عزیز و گروه مرزبانی ایشان تبریک و خدا قوت می گویم . به مرزبانان عزیز گروه خانواده سرکار خانم عاطفه و فاطمه عزیز تبریک می گویم ، آنها حسابشان با عشق و خدای خودشان است و امیدوارم به خاطر هدفی که تصمیم داشتند مرزبان شوند بعد از این چند ماهی که در این جایگاه هستند به هدفشان رسیده باشند و به آن چیزی که هدفشان بوده از خدمت کردن در جایگاه مرزبانی ، به آن هدف دست پیدا کرده باشند . 
این دستور جلسه هفته ایجنت ، اسیستنت و مرزبان است . ایجنت واژه ای است که به خیلی سالها قبل برمیگردد و بوده ، زیرا بعد از این که مرزبانان شکل گرفتند و سیستم مرزبانی توسط جناب آقای مهندس ابداع شد ، احساس شد که نیاز به یک ریش سفید یا راهنما است که آنها را مدیریت کند . وقتی یک نفر باشد خودرأیی به وجود می آید و می خواهد که فقط حرف او باشد ، اما وقتی چند نفر باشند ، می شود چند حرف و باز هم مشکلات دیگری است ، و وقتی یک مقام بالاتر باشد ، آرا با هم ادغام و یکی می شود و به بهترین شکل اجرا می شود . 
ادامه مطلب
گفتگو...
دوشنبه 19 شهریور 1397 ساعت 09:00 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر ملیحه | ( نظرات )

                گفتگو با اسیستانت محترم شعبه سر کار خانم مریم

با عرض سلام وخدا قوت و ضمن خوش آمدگویی و تبریک بابت این هفته لطفا خودتان را به رسم کنگره معرفی کنید.

سلام دوستان مریم هستم همسفر حسین،آنتی ایکس مصرفی مسافرم کراک،طول درمان 10ماه، به روش درمان dst،داروی درمان اوپیوم،به راهنمایی آقای دهقان،راهنمای خودم سرکار خانم آنی در حال حاضر7سال و چند روزه آزاد و رها هستیم،رشته ی ورزشی هم بدمینتون

دستور جلسه ی این هفته ایجنت،اسیستانت ومرزبان است لطفا نظر خود را درمورد جایگاه اسیستانتی بگویید.

در جزوه ی شرح وظائف آمده نماینده ی دیده بان خانواده در نمایندگی هاست و اینکه جایگاه آن برابر جایگاه ایجنت است فقط کار آن در قسمت خانواده است و راهنمای مرزبانان گروه خانواده است.


ادامه مطلب
اطلاع رسانی......
دوشنبه 19 شهریور 1397 ساعت 10:46 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر فاطمه سادات | ( نظرات )

قابل توجه وبلاگ نویسان عزیز:
جلسه هماهنگی وبلاگ نویسان امروز دوشنبه 97/06/19 راس ساعت 15 در نمایندگی برگزار می گردد.
حضور تمامی وبلاگ نویسان در این جلسه الزامی می باشد.
گزارش تصویری....
دوشنبه 19 شهریور 1397 ساعت 06:20 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر عاطفه | ( نظرات )
" فعالیت ورزشی همسفران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر روز جمعه 97/06/16 "ادامه مطلب
پیام تبریک ....
پنجشنبه 15 شهریور 1397 ساعت 04:25 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر عاطفه | ( نظرات )

این هفته زیبا بر تمامی ایجنت ها ، اسیستنت ها و مرزبانان کنگره 60 به ویژه خدمتگذاران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر مبارکباد .
 (از طرف همسفران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر )
کارگاه آموزشی مجازی...
چهارشنبه 14 شهریور 1397 ساعت 02:46 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر ملیحه | ( نظرات )

پنجمین جلسه از دور سوم سری کارگاههای آموزشی مجازی خانم های همسفر کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج (بهشهر) با استادی  مرزبان محترم همسفر خانم عاطفه " با دستور جلسه " هفته ایجنت،اسیستانت مرزبان(جشن)"برگزار شد.

من در ابتدا ابن هفته باشکوه را خدمت بنیانگذار محترم کنگره 60 جناب آقای مهندس دژاکام و سرکار خانم آنی و خانواده عظیم کنگره 60 و به تمام کسانی که در این جایگاههای خدمتی ایجنت،اسیستانت و مرزبان در تمام شعب در حال خدمت هستند تبریک عرض می کنم همچنین به اسیستانت محترم سرکار خانم مریم و ایجنت محترم شعبه آقای مهدی یوسفی و تمام مرزبانان شعبه گروه مسافران و همسفران که زحمات فراوان و بی دریغی برای شعبه می کشند خدا قوت میگویم و از خداوند بی همتا برای همه ی این عزیزان ،موفقیت و خیر وخوشی را آرزومندم و نهایت سپاس را دارم.

ادامه مطلب
گفتگو .......
دوشنبه 12 شهریور 1397 ساعت 09:29 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر فاطمه سادات | ( نظرات )
گفتگو با وبلاک نویس محترم خانم مرضیه.سلام لطفا خودتان را به رسم کنگره معرفی کنید.

سلام دوستان مرضیه هستم همسفر اسماعیل مسا فرم با تخریب 8  سال وارد کنگره شد اخرین انتی ایکس مصرفی مسافرم متادون روش درمان dst  دارویی درمان شربت شفا بخش ot راهنما یی محترم مسافرم اقا بهرنگ  راهنما ی عزیزخودم خانم رقیه 11 ماه و25 روز سفر کردیم رهایی 21 ماه و20روز.

ادامه مطلب
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic