گزارش تصویری از مسابقات والیبال و بدمینتون در پارک طالقانی
یکشنبه 29 مهر 1397 ساعت 11:20 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )
گزارش مسابقه والیبال و بدمینتون همسفران نمایندگی نیما یوشیج درپارک طالقانی 

ادامه مطلب
اطلاعیه نگهبان ...
شنبه 28 مهر 1397 ساعت 12:15 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر رقیه | ( نظرات )

سلام‌علیکم؛

احتراماً، به اطلاع کلیه عزیزان می‌رساند، به‌طوری‌که می‌دانید، من سال‌ها است که در روش‌های غلط درمان اعتیاد و همین‌طور داروهای مجهولی که توسط تلویزیون‌های ماهواره‌ای بیرون مرزی مطرح می‌گردد را موردنقد و بررسی قرار داده‌ام و بسیار سخن گفته‌ام.

اکنون متأسفانه باکمال تعجب مشاهده کردم، برشی از یکی از فیلم‌های آموزشی و کوتاه بکش و بکش به کارگردانی خانم شانی دژاکام که در سایت کنگره 60 و اینیستاگرام قرار دارد برداشته‌شده و برای تبلیغات قرص‌های ترک اعتیاد در تلویزیون‌های ماهواره‌ای مورد سوءاستفاده قرارگرفته است، لذا خواستم مطلع باشید که این عمل بدون اطلاع و اجازه این‌جانب انجام‌گرفته است.

  با احترام دژاکام

      1397/07/28

 

منبع : سایت کنگره 60
کارآگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه...
شنبه 28 مهر 1397 ساعت 11:22 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر رقیه | ( نظرات )

بسمه تعالی

جلسه دوازدهم از دوره شصت و سوم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60 با دستور جلسه D-sap در روز چهارشنبه مورخ 97/7/25 با استادی و نگهبانی مهندس و دبیری همسفر سلوا راس ساعت 9:45 آغاز به کار نمود.

سخنان استاد؛
سلام دوستان حسین هستم یک مسافر.
دستور جلسه این هفته D-sap است و بخاطر اهمیت آن من واجب دانستم که این هفته از این دستورجلسه استفاده کنم.
خراب شدن یک ماشین، مشکلی در یک قسمت است. اگر شما روغن موتور ماشین را بریزید، بنزین بریزید، گریس بزنید و .. ماشین خراب نمی شود. مریضی چیست؟ آیا تابحال فکر کرده اید که مریضی و بیماری چیست؟ 
خداوند در کتاب می گوید: ما انسان را از گل کوزه گری یا خاک آفریدیم. یک دیدگاه می گوید که گل انسان را درست کردند و مجسمه انسان را درست کردند و در آن دمیدند و انسان بوجود آمد. دیدگاه دیگری هم داریم که وقتی می گوید: تمام املاحی که در خاک است، در وجود انسان هم هست. ما از خاک آفریده شده ایم، مجموعه ی ما پتاسیم، فسفر، کلسیم، منیزیم و ... 
کالبد انسان یا صورآشکار از خاک آفریده می شود، صور پنهان آن از آتش. تمام مریضی های ما کمبود یکسری مواد است. انسان را یک ماشین یا ساختمان در نظر بگیرید، استخوان ها از کلسیم ساخته شده است، کمبود کلسیم باعث پوکی استخوان و لق شدن دندان می شود. علت کم خونی، کمبود آهن است. بدن برای سوخت و ساز دو رقم مواد لازم دارد، چون بدن انسان دائماً خودش را بازسازی می کند و ثابت نیست. ماشینی که شما می گیرید، اتاق همان اتاق است و بازسازی نمی شود، ولی بدن اینطور نیست. هر لحظه در حال بازسازی است. جریان خون، بعد از 20 یا 21 روز عوض می شود. استخوانی که ما داریم 11 ماه دیگر یک استخوان دیگر است، دائماً یکسری از سلول ها می میرند و یکسری سلول ها استخوان را می سازند. اینطور نیست که گوشت و پوست و استخوان ما همان است و ما پیر می شویم! نه اینطور نیست، ما هر لحظه در حال عوض شدن هستیم.
ادامه مطلب
مشارکت مکتوب...
چهارشنبه 25 مهر 1397 ساعت 12:46 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر ملیحه | ( نظرات )
دستور جلسه : D.SAP(سرکه ی سیب)


از طبیعت الگو بگیرید،در دل سنگها بروید و ترکیبها را جدا نمایید...این عبارتهایی است که در متون آموزشی کنگره بسیار به چشم میخورد،هر کس در هر کاری تمرکز نماید به او الهامات و القائاتی در باب آن موضوع می شود.سرکه ی سیب که نام انتصاری آنDSAP می باشد ، یکی از الهاماتی بود که بعد از روش  Dst به آقای مهندس شد.
ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی همسفران...
سه شنبه 24 مهر 1397 ساعت 01:17 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر عاطفه | ( نظرات )

جلسه هشتم از دوره یازدهم سری کارگاههای آموزشی  خصوصی ویزه همسفران کنگره 60  نمایندگی نیما یوشیج (بهشهر) با "دستور جلسه از فرمانبرداری تا فرماندهی" در روز دوشنبه  97/07/23 با استادی " کمک راهنمای محترم خانم هاجر " و نگهبانی همسفر شیوا و دبیری همسفر آمنه رأس ساعت 15.00 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد :

سلام دوستان هاجر هستم یک همسفر .

خوشحالم که یک بار دیگر در این جایگاه قرار گرفتم . خدمت دبیر دوره قبل خداقوت می گویم ، و به خانم آمنه عزیز جایگاهشان را تبریک می گویم . از نگهبان عزیز سپاسگذاری می کنم که این فرصت را در اختیار من قرار دادند تا خدمت کنم و آموزش بگیرم .

دستور جلسه امروز از فرمانبرداری تا فرماندهی است . هر فردی به طور طبیعی گرایش به این دارد که استقلال داشته باشد و تلاش می کند که از سلطه دیگری رهایی پیدا کند . همینطور که از معنی کلمه فرماندهی معلوم است ، فرماندهی خواست درونی هر انسان است ، یعنی هر فردی در هر جایگاهی قرار دارد فرمانده بودن جزئی از خواسته هایش است . اما رسیدن به فرماندهی به حرف زدن و شوخی و مزاح نیست ، اینکه بخواهیم به این مرحله برسیم پوست انسان کنده می شود تا مراحلی را طی کند . ما در کنگره می گوییم فرماندهی صور آشکار و صور پنهان دارد . 

ادامه مطلب
گزارش تصویری مسابقات والیبال جام عقاب طلایی ویزه همسفران
شنبه 21 مهر 1397 ساعت 03:42 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )
گزارش مسابقه والیبال همسفران نمایندگی نیما یوشیج درپارک طالقانی 

ادامه مطلب
کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ فرمان‌برداری تا فرماندهی
جمعه 20 مهر 1397 ساعت 09:11 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )
سمه تعالی
جلسه یازدهم از دوره شصت و سوم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60 با دستور جلسه از فرمانبرداری تا فرماندهی در روز چهارشنبه 97/7/18 با استادی مهندس و دبیری همسفر سلوا راس ساعت 09:40 آغاز به کار نمود.

سخنان استاد؛
سلام دوستان حسین هستم یک مسافر
دستورجلسه از فرمانبرداری تا فرماندهی است. اگر به کنگره 60 نگاه کنیم، می بینیم که نزدیک به 50 مرکز در سراسر کشور داریم و این سیستم با یک آهنگ خیلی ملایم و بدون تشنج به کار خودش ادامه می دهد. 
برای مثال در شعبه آکادمی، در ظرف این 14 ـ 15 سال، شاید یک بار صدای یک نفر بالا رفت و آنهم من نشنیدم، درگیری نداشتیم. پارک طالقانی با آن جمعیت، درگیری نداریم. چه چیزی باعث شده که درگیری نداریم؟ آنهم قشری که همه تصور می کنند، خلافکار هستند. یکی از دلایل این موضوع، فرمانبرداری است. شما نمی توانید در سیستم هستی در جایگاهی قرار بگیرید که فرمانبردار نباشید. فقط خداوند است که بالادست ندارد، همه ی آحاد هستی، زیر دست هستند. 
ادامه مطلب
گزارش تصویری از پارک روز جمعه
جمعه 20 مهر 1397 ساعت 08:42 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )
 " فعالیت ورزشی همسفران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر در روز جمعه "

ادامه مطلب
مشارکت مکتوب...
چهارشنبه 18 مهر 1397 ساعت 12:11 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر ملیحه | ( نظرات )
دستور جلسه : از فرمانبرداری تا فرماندهی


فرماندهی یک مفهوم عام دارد و یک قانون کلّی است.انسان می خواهد در هر معقوله ای صاحب نظر باشد و کاری انجام دهدو در جایگاه فرماندهی قرار بگیرد ،شرط لازم این است که فرمانبرداری را کاملا انجام دهد.فرماندهی هم میتواند صور آشکار و هم صور پنهان داشته باشد.
ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی خصوصی همسفران..
دوشنبه 16 مهر 1397 ساعت 09:36 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )

جلسه هفتم از دوره یازدهم سری کارگاههای آموزشی  خصوصی ویزه همسفران کنگره 60  نمایندگی نیما یوشیج (بهشهر) با دستور جلسه سیستم ایکس ، در روز دوشنبه  97/07/16 با استادی کمک راهنمای محترم خانم اکرم و نگهبانی همسفر شیوا ودبیری همسفر زینب راس ساعت 15.00 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان اکرم هستم ، هم‌سفر

خیلی خوشحال هستم که در این جایگاه قرار دارم ، همچنین تشکر می‌کنم از قسمت مرزبانی که این جایگاه را برای ما فراهم کردند تا در کمال آرامش بتوانیم از آموزش‌های کنگره استفاده کنیم . همچنین از نگهبان و دبیر عزیز هم سپاسگزارمدستور جلسه در مورد سیستم ایکس می‌باشد . کلیه مواردی که انسان را از حالت طبیعی خودش خارج می‌کند آنتی ایکس می‌باشد مثل شیره ، تریاک و...

ادامه مطلب
گزارش تصویری....
جمعه 13 مهر 1397 ساعت 11:12 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر عاطفه | ( نظرات )
 " فعالیت ورزشی همسفران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر در روز جمعه "


ادامه مطلب
مشارکت مکتوب...
چهارشنبه 11 مهر 1397 ساعت 10:47 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر ملیحه | ( نظرات )
دستور جلسه : سیستم ایکس


وقتی صورت مسئله اعتیاد مطرح میشود از زمان پیدایش مواد مخدر تا به امروز هیچ کجای دنیا نگاه علمی و منطقی روی آن نبود.من خودم قبل از آمدنم به کنگره همیشه فکر میکردم  که مواد مخدر هیچ وقت ترک یا درمان ندارد یا کسی نمی تواند آن را کنار بگذارد چون خیلی ها به کمپ یا جاهای مختلف می رفتند و درمان نمی شدند.
ادامه مطلب
کارگاه های آموزشی همسفران....
دوشنبه 9 مهر 1397 ساعت 06:55 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر فاطمه سادات | ( نظرات )
ششمین جلسه از دور یازدهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی ویژه همسفران کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج (بهشهر) با استادی " همسفر خانم شبنمو نگهبانی همسفر خانم شیوا  و دبیری همسفر خانم زینب با دستور جلسه "وادی اول و تاثیر آن روی من" در تاریخ 97/07/09 رأس ساعت 15:00 آغاز به کار نمود. 


خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان شبنم هستم یک همسفر،از راهنمای خوبم خانم آزاده تشکر می کنم که این فرصت را در اختیار من قرار دادند تا در این جایگاه قرار بگیرم،همچنین از نگهبان و دبیر محترم تشکر می کنم که این فرصت را در اختیار من قرار دادند تا خدمت کنم.

دستور جلسه امروز وادی اول است که می گوید با تفکر ساختار ها آغاز می گردد و بدون تفکر آنچه هست رو به زوال می رود.

تفکر یک حرکت ذهنی و درونی است و ما می گوییم این حرکت چطور انجام می گیرد و یا از یک چیز مجهول به چیز معلومی دست پیدا می کنیم و برعکس از چیز معلوم به چیز مجهول می رسیم ما می توانیم روی این قضیه مانور بدهیم و این حرکت ذهنی را انجام دهیم.

ادامه مطلب
کارآگاه آموزشی جهان بینی با استادی آقای امین
دوشنبه 9 مهر 1397 ساعت 10:22 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر رقیه | ( نظرات )

چهاردهمین جلسه از دوره شصت و ششم سری کارگاه‌های آموزشی ویژه همسفران کنگره 60 با استادی دیده‌بان محترم جهان‌بینی جناب آقای امین دژاکام و نگهبانی خانم گلناز و دبیری خانم زیبا با دستور جلسهٔ "صورت‌مسئله اعتیاد" در روز سه‌شنبه مورخ 97/07/03  رأس ساعت 16:30 آغاز به کار نمود


سخنان استاد:

صورت‌مسئله اعتیاد شروع کنگره است و می‌توان گفت مطلبی است که کنگره با آن متولدشده است. آقای مهندس وقتی صورت‌مسئله را پیدا می‌کنند تحولات بسیاری پشت سر هم اتفاق می‌افتد.  داستان صورت‌مسئله اعتیاد درواقع داستان همان سرزمین ظلمات و چشمه حیات است. چشمه جاودانه‌ای که در داستان‌ها مطرح‌شده و اسکندر هم به دنبالش بود در فتح و فتوحات خودش تا به سرزمینی برسد که این چشمه در آن وجود دارد و می‌گفتند اگر از آب آن بخوری به جاودانگی دست پیدا می‌کنی. همهٔ این داستان‌ها تمثیل هستند و واقعاً اگر جاودانگی به مفهوم فیزیکی وجود داشته باشد، چیز جالبی نیست که انسان هزاران سال عمر کند و هیچ‌وقت نمیرد. دردناک است همه‌کسانی که دوست داری می‌آیند و می‌میرند و مرتب باید عزاداری کند؛ بنابراین این‌ها تمثیل هستند و در سرزمین ظلمات هستند و به‌راحتی نمی‌شود به آن دست پیدا کرد.

اعتیاد هم در سرزمین ظلمات است و پیدا کردن چشمه جاودانگی همان صورت‌مسئله اعتیاد است که آقای مهندس آن را پیداکرده‌اند. بعدازاینکه این مسئله پیدا شد و یا باز شد، خیلی چیزهای دیگر اتفاق افتاد چون هزاران سال است که بیماری اعتیاد وجود دارد البته در سال‌های اخیر شدت پیداکرده است و هیچ جوابی برایش وجود نداشت و هنوز هم خارج از کنگره جواب واقعی برایش وجود ندارد. تنها کافی است یک سری به NGO های دیگر بزنید تا متوجه شوید این حرفی که ما اینجا می‌زنیم شعار نیست. می‌توانید به پزشکان و متخصصین مراجعه کنید و نظرشان را راجع به اعتیاد بپرسید. در یکسری از علوم، انسان خیلی پیشرفت کرده است مثلاً در مهندسی یا پزشکی و یا کامپیوتر و یا قطعات و... اگر خوب نگاه کنید و با چند سال پیش مقایسه کنید می‌فهمید که دنیا چقدر تغییر کرده است و این به خاطر پیشرفت علومی است که به وجود آمده‌اند. امروزه چقدر پل، سد یا جاده ساخته‌شده است که تا پنجاه سال پیش آن‌ها را نمی‌دیدیم. هر علومی یک پایه و بنیانی دارد مثلاً در علوم مهندسی شما با ریاضیات سروکار دارید و با خط‌کش و متر و با وزن و ترازو سروکار دارید و اگر بتوانید فاصله‌ها را و اندازه‌ها را محاسبه کنید آن‌وقت می‌توانید یک مهندسی دقیق انجام دهید. در علوم ریاضی و فیزیک آنچه که ما دنبالش می‌گردیم قابل‌رؤیت است. وقتی می‌خواهید ساختمان یا پلی را بسازید کاملاً قابل‌رؤیت است. اندازه گرفتن و تعریف متر یا طول و... قابل‌رؤیت است ولی در مورد علوم انسانی این‌طور نیست. 


ادامه مطلب
اطلاعیه تغییر ساعت جلسات ...
یکشنبه 8 مهر 1397 ساعت 11:57 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر رقیه | ( نظرات )


به اطلاع کلیه همسفران عزیز میرسانیم

  ساعت شروع جلسات خصوصی روزهای دوشنبه ویژه همسفران (خانواده ) از ساعت 16 به 15 تغییر کرد و این جلسات راس ساعت 15 برگزار میشود


با تشکر مرزبانان گروه خانواده 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic